Dota 2

Immortals Dota 2 sahnesine girdi

NA LCS’te mücadele eden League of Legends takımıyla yakından tanıdığımız espor organizasyonu Immortals, MVP Pheonix’in TI6’da boy gösteren Dota 2 kadrosunu bünyesine katarak yeni bir oyunu daha defterine ekledi.

Tamamı Güney Koreli oyunculardan oluşan MVP Phoenix, bu kadroyla mücadele ettiği The International 2016’da çeyrek finale yükselme başarısı göstermişti. Phoenix oyuncuları önümüzdeki Dota 2 sezonunda artık Immortals formasıyla başarı kovalayacak.

Bu sene hatırı sayılır bir başarı gösteremeyen ve tüm oyuncuları dağılan ekip, kısa süre önce ismini Team Phoenix olarak değiştirdiğini duyurmuştu. Bugün ise şirket CEO’su Noah Whinston’ın yaptığı bir açıklamayla duyurulan birliktelik neticesinde organizasyonun yeni oyunu Dota 2 oldu.

Böylece 2015’te kurulmasının ardından League of Legends dışında CS:GO, Overwatch ve Smash gibi oyunlarda mücadele eden, aynı zamanda önemli başarılar elde ederek bahsi geçen oyunların korkulan takımlarından biri olmayı başaran Immortals, ilk kez Dota 2 sahnesine adım atmış oldu.

Immortals’ın önümüzdeki sezonlarda kupalar elde etmeyi uman Dota 2 kadrosu şu şekilde:

  • Kim “QO” Seon-yeob
  • Pyo “MP” No-a
  • Lee “Forev” Sang-don
  • Kim “Febby” Yong-min
  • Kim “DuBu” Doo-young

Oyuncuların tamamı TI7’de boy gösterirken, QO ve Febby Fnatic’te, Forev ile Dubu Digital Chaos’ta ve MP de Team Secret’ta ter dökmüştü.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir