PUBG

PUBG IEM Katowice’de yer alacak 7 takım belli oldu

IEM Katowice’de düzenlenecek PUBG Invitational turnuvasına katılmaya hak kazanan yedi takım belli oldu. 

24-25 Şubat tarihleri arasında Polonya’nın Katowice kentinde düzenlenecek PUBG Invitational turnuvasına davetler geçtiğimiz günlerde yapılmıştı.  Toplamda 16 takımın yer alacağı turnuvaya dokuz ekibin direkt olarak davet edileceği daha önce duyurulmuştu ve bu takımların daha önceki başarılara bakılmaksızın TSM, FaZe gibi büyük organizasyonların temsilcileri olması bekleniyordu. FaZe Clan, Team Vitality, Ghost Gaming, Method, TSM ve Tempo Storm davet alarak Katowice hazırlıklarına başlamıştı.

Dün turnuvada boy gösterme hakkı elde eden yedi takım daha belli oldu. Buna göre Avrupa’dan Team Kinguin, Airstation Mike ve Avangar PUBG Invitational’a yer alacak. Kuzey Amerika’dan da üç takım etkinliğe girmeyi başardı. Cloud9 ve Optic Gaming‘in yanı sıra Noble Esports da Katowice’de boy gösterecek. Güney Amerika’dan gelen tek takım ise League of Legends ekibiyle daha önce adını duyuran Kaos Latin Gamers olacak.

Yaklaşık iki hafta önce Twitter üzerinden yapılan açıklama ile maçların eski harita olan Erangel’de oynanacağı, turnuvada çöl haritası Miramar’ın aktif edilmeyeceği duyurulmuştu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir