5mid Bülten VALORANT

Basit Ama Etkili VALORANT Taktileri

Basit ama etkili VALORANT taktikleri ile birlikte oyununuzu geliştirebilirsiniz. Az sonra sıralayacağımız maddeler çoğu oyun için geçerli olsa da, FPS tarzı oyunlarda çok daha fazla verim alabilirisiniz. 

Daha iyi oyun oynamanız için kesinlikle sahip olmanız gereken en önemli şey yetenek. Bazı insanlar sizin 10 yıl çalışıp yapacağınız hareketleri, tek seferde görüp yapabiliyor, bu değiştirilebilecek bir şey değil fakat durum sadece bundan da ibaret değil. Oyununuzu daha üst seviyelere çıkarmak mümkün elbet. Peki nasıl? Listemize geçmeden önce son başlık. Daha iyi oyun oynamak istiyor, bundan para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken bir diğer şey çalışmak sevgili oyun severler. İnsanlar, çok küçük yaşlarda, gününün çoğu saatini buna ayırıp, profesyonelliğe adım atmak için çabalıyor. Yapılan şey hiç kolay değil, çoğu profesyonel espor oyuncusu, gününün minimum 7 saatini antrenmanlarda geçiriyor, tam da sizin yapmanız gereken şeyi.

Şimdi gelelim listemize. Bu listeyi yaparsanız oyununuz belli seviyede gelişecektir. Dediğimiz gibi, basit ama etkili VALORANT taktikleri bunlar.

 

  • Mousepad

Elinizin alışık olduğu mousepad, sizi çok daha konforlu hissettirecektir. Gerek fareyi çevirmek için harcadığınız enerji, gerek size sağladığı konfor, basit ama gerekli bir detay.

  • FPS Ayarı

Sahip olduğunuz bilgisayara göre, FPS ayarı yapmak sizi çok daha rahat bir duruma getirecektir. Düşük özelliklere sahip bir bilgisayara sahipseniz, ayarları da o doğrultuda düşükte tutmanız sizin faydanıza olacaktır. Bilgisayarınızı yormadan, kastırmadan kullanınız.

 

  • Duruş | Pozisyon Alma

Kimi VALORANT oyuncuları klavyesini yan tutar, kimi oyuncular da adeta monitörün içine girerek oyun oynar. Bu tamamen nasıl rahat edeceğinize bağlı değişen bir başlık. Sizin için uygun olan pozisyonu bulup konsantre olmanız size faydalı olacaktır.

 

  • Cross Air

Listenin en önemli şıklarından biri. Renk, büyüklük, şekil fark etmeksizin, cross air ayarı yapmanız, VALORANT ve benzeri oyunlarda, özellikle oyun anında sizi çok rahatlatacaktır. Rakibinizi görmek ya da hedef almanız kolaylaşır. Bunun için profesyonel oyuncuların verdiği veya önerdiği ayarlara bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir