VALORANT En Popüler 10 Silah Kaplaması

VALORANT severlerin beğeneceği silah kaplamalarını sizler için derledik. Harçlıklarınızı hazırlayın VP’leri toplayın. 1. Sovereign(Fatih): Zarif ve lüks bir tasarıma sahip.

Devamını Oku

Karanlık Yükseliyor | Anakin VALORANT Evreninde

Karanlık Yükseliyor | Anakin VALORANT Evreninde “Bu yazı Chat GPT yardımı ile hazırlanmıştır!” Anakin Skywalker’ın VALORANT Evrenine Epik Yolculuğu “Kozmik.

Devamını Oku

Espor Nasıl Takip Edilir ? Espor Nereden İzlenir ? Espor Nedir ?

Espor nasıl izlenir ? Espor nasıl takip edilir ? Espor dalları nelerdir. Nerelerden espor maçları izlenebilir ? Haberimizde.

Devamını Oku

Team Liquid’in VALORANT Oyuncusu Sayf, Off-Season Sistemini Eleştirdi!

Team Liquid'un VALORANT kadrosunda düelist pozisyonunda bulunan tecrübeli oyuncu Sayf, VALORANT'ın off-season turnuvaları açıklaması üzerine, sistemi eleştiren bir paylaşımda bulundu.

Devamını Oku

X-Men Karatleri VALORANT Evreninde Nasıl Olurdu?

X-Men Karatleri VALORANT Evreninde Nasıl Olurdu?  “Bu yazı Chat GPT tarafından yazılmıştır.” Dünyanın en çok okunan çizgi roman serilerinden biri.

Devamını Oku

LOUD – Team Liquid | VCT Champions Los Angeles, İki Şampiyonun Ölüm Kalım Maçı

Bir tarafta geçen yılın VCT Champions şampiyonu yani İstanbul şampiyonu LOUD diğer tarafta durdurulamayan FNATIC'i durdurup EMEA Partner Ligi şampiyonu.

Devamını Oku

HOWL Esports ve New Boss Esports Güçlerini Birleştirdi!

HOWL Esports ve New Boss Esports güçlerini birleştirdiğini açıkladı! Bu birleşme neleri değiştirecek ? HOWL hangi oyunlarda aktif olacak ?

Devamını Oku

BBL Esports Nasıl Bir Sezon Geçirdi?

Temmuz 2020’de kurulan BigBossLayf Esports yani bilinen adı ile BBL Esports  Ferit “wtcN” Karakaya, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Şükrü.

Devamını Oku

VALORANT Terimler Sözlüğü

VALORANT Terimler Sözlüğü Sevgili 5Mid okurları, herkese merhabalar. Adından da anlaşılabileceği üzere sizler için bir VALORANT Terimler Sözlüğü hazırladık. Yazımızda.

Devamını Oku

ChatGPT Gözünden Üniversite Yolcusu Oyun Karakterleri

ChatGPT Gözünden Üniversite Yolcusu Oyun Karakterleri   Geçtiğimiz saatlerde üniversite sınav sonuçları açıklandı. Hayallerine ulaşanlar, hayallerinden bir miktar uzakta kalanlar.

Devamını Oku

Ascension Mücadeleleri Tamamlandı!

VCT Bölgesel liglerinde mücadele etmek adına oluşturulan Ascension sisteminde ilk yıl tamamlandı. 3 farklı bölgeden 3 yeni takım 2024 yılında.

Devamını Oku

VALORANT’ın Yeni Hayali Ajanı: Jon Snow

VALORANT’ın Yeni Hayali Ajanı: Jon Snow Öncelikle belirtelim, bu yazı Chat GPT desteği ile yazılmış hatta Chat GPT’nin yaratıcılığı ile.

Devamını Oku