Fenerbahce Galatasaray Super Kupa VALORANT

Fenerbahçe – Galatasaray Derbisinde Kazanan Fenerbahçe

Fenerbahçe 0-1 Geriden Gelerek Galatasaray’ı Mağlup Etti

ESA Open Fire All Stars 2023 | BO3 | 6. Gün’de Fenerbahçe Espor, rakibi Galatasaray karşısında 0-1 geriden gelerek seriyi 2-1 kazanmayı başardı ve hafta sonu oynanacak futbol karşılaşması öncesi, iki takım taraftarına da keyifli bir derbi heyecanı yaşattı. Özellikle son harita iki takıma da sürekli olarak gidip geldi. Fenerbahçe Espor toplam 8 defa harita ve maç puanı oynadı. Adına yaraşır derbi sonrası Fenerbahçe adını ilk 3’e yazdırmayı başarıyor.

 

Maçın Detayları | Fenerbahçe – Galatasaray

Fenerbahçe’de performansıyla öne çıkan Fred, takımının geri dönüşünde ve galibiyetin elde edilmesinde önemli bir rol oynadı. Daha önce Zero Zone, BBL, Kafalar eSports ve Regnum Carya gibi takımlarda forma giymiş olan Fred, tecrübesiyle maçın kaderini etkiledi.

Şampiyonluk Ödülü 100.000 TL

8 takımlık ESA Open Fire All Stars 2023 VALORANT turnuvasında büyük finale çok yaklaştık. Fenerbahçe Lower Bracket yarı finalinde Galatasaray’ı mağlup ederek Lower Bracket finallerine adını yazdırdı.
Yukarı tarafta ise yine bugün gerçekleşecek karşılaşmada Fire Flux Esports ve İstanbul Wildcats takımları mücadele edecekler. O maçın kazananı ismini direkt büyük finale yazdıracakken, karşılaşmanın kaybedeni ise şansını Lower Bracket finallerinde arayacak. Turnuvada şampiyon olan takım 100.000TL ödülün de sahibi olacak.

Prize Pool – Liquipedia

 

Derbinin heyecanını yorumcu koltuğundan Eren Akın (Hetze) ve Berker Kubat (gund1k) ikilisi anlattı. Open Fire All Stars 2023’te maçlar, çift eliminasyon formatında gerçekleşti.
Tüm karşılaşmalar (Alt Grup Finali ve Büyük Final hariç) en iyi üç oyun (Bo3) formatında oynandı.
Alt Grup Finali ve Büyük Final ise en iyi beş oyun (Bo5) formatında yapıldı.

ESA Open Fire All Stars 2023 VALORANT Turnuvası: Her Şey Burada!

https://twitter.com/valleague_tr/status/1738611624888488089

Fenerbahçe - Galatasaray SUper Kupa
Fenerbahçe – Galatasaray

Yakın zamanda oynanacak olan FB-GS futbol derbisinin espordaki yansıması Fenerbahçe – Galatasaray maçı hakkında ne düşünüyorsunuz, bizimle paylaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir