VALORANT Gece Pazarı 2023 2024 VALORANT

VALORANT’a Gece Pazarı Geliyor! 2023’ün Son, 2024’ün İlk Gece Pazarı!

Riot Games’in sevilen taktiksel FPS oyunu VALORANT’ta silah skinleri yani kostümleri biraz tuzlu olduğu için kullanıcılar her zaman indirim gözlüyor. Bu indirimlerin en değerlisi ise Gece Pazarı. Yılın sadece belirli dönemlerinde açılan Gece Pazarı, kullanıcıların şanslarına göre belirlenen kostümleri indirimli şekilde almalarını sağlıyor. Şansınıza göre bıçaktan, classice, classicten Operator, Vandal’a kadar her türlü silahın Skin/ kostümlerinde indirim kazanabilirisiniz. Gece Pazarı, genellikle 30 gün sürmekte.

VALORANT Gece Pazarı
VALORANT Gece Pazarı

Riot’un açıklaması ile gece pazarı:

Özel, üstün ve ihtişamlı kaplamaların her biri Gece.Pazarı’nda çıkabilir. En az iki tane ihtişamlı veya daha yüksek seri kaplamaların çıkması garanti. Ayrıca aynı silah için en fazla 2 teklif bulunacak (aynı anda 6 farklı teklif almanı engellemediği sürece tabii!). Üstüne üstlük, yakın dövüş silahları için seçkin kaplamalarla bile karşılaşabilirsin!

2023’ün son, 2024’ün ilk VALORANT Gece Pazarı:

Biraz önce VALORANT Türkiye X hesabından yapılan paylaşım ile Gece Pazarı’nın tarihleri duyuruldu. Pazar, 14 Aralık 2023’de başlarken 9 Ocak 2024’de son bulacak. Yani 26 gün sürecek.

VALORANT Nedir ?

VALORANT, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir taktiksel birinci şahıs nişancı (FPS) oyunudur. Oyun, 2020 yılında dünya genelinde piyasaya sürüldü. VALORANT, Counter-Strike: Global Offensive tarzında bir takım tabanlı çok oyunculu bir nişancı oyunu olarak tanımlanabilir.

Oyuncular, iki takım arasında geçen maçlarda ajan adı verilen karakterleri kontrol eder. Her ajanın benzersiz yetenekleri ve özellikleri vardır, bu da oyunu stratejik ve çeşitli kılar. Temel oyun mekaniği, bir takımın diğerini alt etmeye çalıştığı bomba kurma/etkisiz hale getirme temelli bir mod üzerine odaklanmıştır.

VALORANT, oyuncuların silah ve ekipman satın alabildiği, strateji oluşturduğu ve takım işbirliği yaptığı bir oyun olarak öne çıkar. Oyunda rekabetçi bir sıralama sistemi de bulunmaktadır.

Oyunun başarısı, dengeli oyun tasarımı, sürekli güncellemeler ve espor sahnesindeki varlığıyla dikkat çekmiştir. VALORANT, çeşitli haritalar, oyun modları ve sürekli olarak eklenen yeni içeriklerle geniş bir oyuncu kitlesi kazanmıştır.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir