5mid Bülten Anime - Manga

Bleach Cosplay Bambi ve Meninas’ı Geri Getiriyor

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı hayranları en popüler Sternritter’lardan Bambi’lerle tanıştırdı ve şimdi harika bir cosplay fiziksel olarak en güçlülerden biri olan Meninas McAllon’ı öne çıkarmaya yardımcı oluyor! Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı bu yılın başlarında ikinci bölüm dalgası için geri döndü ve Ruh Emiciler ile Quincie’ler arasında şimdiye kadarki en büyük dövüşlere sahne oldu. Burada hayranlar nihayet Sternritter’ın her birinin gerçek yeteneklerini bir dövüşte kullandığını gördü (sadece Ruh Azrail Kaptanlarından çalınanları değil) ve sonuç olarak tam kişiliklerini daha fazla gösterdi.

Bleach’teki ilk çıkışlarıyla dikkat çektikten sonra: Thousand-Year Blood War’un ilk bölümündeki çıkışlarıyla dikkat çektikten sonra, ikinci bölümde Bambiler gerçekten harekete geçip yeteneklerini kullandılar. Buna, ilk bölüm dalgasında sadece ekran dışı bir dövüşü olan (ve görünüşe göre Rukia’yı yenen) gizemli Meninas da dahildi. Ancak farklı görünümü diğer Bambiler arasında da öne çıkmasına yardımcı oldu ve şimdi bu görünüm TikTok’ta sanatçı @f.f_plankton tarafından güçlü bir cosplay ile havalı bir şekilde hayata geçirildi. Şuna bir göz atın:

@f.f_plankton

not able to cosplay before mcm im con crunching so hard rn😭 #bleach #bleachcosplay #meninas #meninasbleach #meninacosplay #tybw #tybwcosplay #sternrittercosplay #cosplay #fyp #fy #foryou

♬ original sound – ✩

Bleach Nasıl İzlenir? Bin Yıllık Kan Savaşı

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Bölüm 3 – Çatışma, bu Yaz başında Bölüm 2’nin sona ermesinin ardından çalışmalarda olduğu açıklandı ve şu anda önümüzdeki yıl bir süre yayınlanması planlanıyor. Bu yazı yazıldığı sırada yeni bölümler için henüz somut bir yayın aralığı veya tarihi açıklanmadı, ancak anime son Sternritter üyeleri ile Squad Zero’nun son iki üyesi arasındaki savaştan hemen sonra başlayacak.

Bleach olarak şimdiye kadar olan her şeyi yakalamak için bolca zaman var: Thousand-Year Blood War’ın ilk iki bölümü şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde Hulu (ve uluslararası bölgelerde Disney+) ile hem İngilizce hem de Japonca dublajlı olarak izlenebiliyor. Her şeyin yıllar önce nasıl başladığını öğrenmek istiyorsanız, orijinal Bleach animesinin tamamı da Hulu ile izlenebilir. Ayrıca manganın tamamını Viz Media’nın dijital Shonen Jump kütüphanesinde bulabilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir