Bleach Fragmanı Grimmjow’un Dönüşünü Gösteriyor

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Bölüm 3, 2024’te karaya çıkmaya hazırlanıyor. Bölüm 2’deki kanlı ve acımasız savaşların ardından Soul Society,.

Devamını Oku

Bleach Thousand-Year Blood War Bölüm 3 Fragmanı Yayınlandı

Bleach Thousand-Year Blood War yeni anime serisinin 3. Bölümü ile önümüzdeki yıl geri dönmeye hazırlanıyor ve anime ilk fragmanı ile.

Devamını Oku

Bleach Cosplay Bambi ve Meninas’ı Geri Getiriyor

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı hayranları en popüler Sternritter’lardan Bambi’lerle tanıştırdı ve şimdi harika bir cosplay fiziksel olarak en güçlülerden.

Devamını Oku

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Cosplay’i Uryu’nun Dönüşünü Hissettiriyor

Bleach: Thousand-Year Blood War, animenin şimdiye kadarki bölümlerinde Uryu Ishida için çok farklı bir rol sergiliyor ve harika bir cosplay,.

Devamını Oku

Bleach: Anime Stüdyosu Dublajın Yakın Zamanda Yeniden Düzenlenmesi Konusunda Sessizliğini Bozdu

Geçtiğimiz hafta Bleach fandomu için zor geçti. Hayranlar animenin bir sonraki kuruyla ilgili haberleri beklerken, Ichigo Kurosaki ile ilgili konuşmalar.

Devamını Oku

Bleach Teorisi Senjumaru’nun Bankai’sinin Ne Kadar Çılgın Olduğunu Kanıtlıyor

Bleach: Thousand-Year Blood War ikinci kurunu tamamladı ve büyük bir patlamayla sona erdi. Ichigo ve Soul Society hala Yhwach’ın getirdiği.

Devamını Oku

Bleach Bin Yıllık Kan Savaşı Fragmanı, 2. Sezonda Uryu’nun Kötü Adam Rolünü İşaret Ediyor

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı, yazın sonlarına doğru yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor ve Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Part.

Devamını Oku

Bleach Yaratıcısı Ichigo’nun Güncellenmiş Sesini Tartışıyor

Bleach Yaratıcısı Masakazu Morita, Ichigo Kurosaki karakterini canlandırmak için geri dönmesiyle ilgili olarak şunları söylemiş: “Bleach’in geri dönüşüne ilişkin düşüncelerim.

Devamını Oku