Anime - Manga

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Cosplay’i Uryu’nun Dönüşünü Hissettiriyor

Bleach: Thousand-Year Blood War, animenin şimdiye kadarki bölümlerinde Uryu Ishida için çok farklı bir rol sergiliyor ve harika bir cosplay, Bölüm 3 için dönüşüne hazırlanıyor! Bleach: Thousand-Year Blood War, Ichigo Kurosaki’nin çekirdek grubuna bir anahtar attı, çünkü bu sefer Ruh Reaper’lara karşı savaşanların Quincies olacağı ortaya çıktığında, Uryu ana savaştan bir adım geri çekilmeye karar vermişti. Ancak daha sonra Yhwach’ın tarafına katıldığını ve hatta son bölümlerde onun halefi olduğunu açıkladı.

Bleach: Thousand-Year Blood War Part 2 – The Separation, animenin Tite Kubo’nun son yayını uyarlamak için geri dönmesinden bu yana Uryu’nun ilk kez gerçek bir aksiyon aldığını gördü ve Ichigo ile anime devam ederken ikisi arasında daha da büyük bir çatışma olacağını gösteren bir yüzleşme yaşadı. Uryu’nun yeni görünümünü sergileyen ve Quincy’yi gelecek bölümlere hazırlayan TikTok’taki sanatçı @kaka_cos_1111, Uryu’ya mükemmel bir cosplay ile hayat verdi. Bir göz atın:

@kaka_cos_1111

#石田雨竜コスプレ #BLEACHコスプレ #ishidauryuu #bleachcosplay

♬ suara asli – KAMz🌀 – 𝐊𝐀𝐌𝐳🌀

Bleach Yeni Bölümleriyle Ne Zaman Geri Dönüyor?

Bleach: Thousand-Year Blood War Part 3 – The Conflict’in bu Yazın başlarında Bölüm 2’nin sona ermesinin ardından çalışmalarda olduğu doğrulandı ve şu anda önümüzdeki yıl bir süre yayınlanması planlanıyor. Bu yazı yazıldığı sırada bir sonraki bölüm dalgası için henüz somut bir yayın aralığı veya tarihi açıklanmadı, ancak anime son Sternritter ile Squad Zero’nun son iki üyesi arasındaki savaştan hemen sonra başlayacak.

Bleach olarak şimdiye kadar olan her şeyi yakalamak için bolca zaman var: Thousand-Year Blood War’ın ilk iki bölümü şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde Hulu (ve uluslararası bölgelerde Disney+) ile hem İngilizce hem de Japonca dublajlı olarak izlenebiliyor. Eğer bu zamanı geri dönüp Ichigo Kurosaki’nin macerasının on yıldan uzun bir süre önce nasıl başladığını görmek için kullanmak isterseniz, orijinal Bleach animesinin tamamı da Hulu’da izlenebilir. Ayrıca manganın tamamını Viz Media’nın dijital Shonen Jump kütüphanesinde bulabilirsiniz.

Bleach’te Uryu’dan ne görmeyi umuyorsunuz? Bin Yıllık Kan Savaşı Bölüm 3? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir