5mid Bülten Anime - Manga

Bleach Thousand-Year Blood War Bölüm 3 Fragmanı Yayınlandı

Bleach Thousand-Year Blood War yeni anime serisinin 3. Bölümü ile önümüzdeki yıl geri dönmeye hazırlanıyor ve anime ilk fragmanı ile bir sonraki bölüm dalgasına ilk bakışı yayınladı! Bleach Thousand-Year Blood War, birkaç yıl önce Tite Kubo’nun orijinal manga serisinin uzun zamandır beklenen final arcını ele alan yeni anime serisini başlattı ve hayranlar arasında büyük bir başarı elde etti. Bu durum, bu Yazın başlarında anime serisinin 2. Bölümünün yayınlanmasıyla devam etti ve 3. Bölüm öncesinde işleri büyük bir uçurumda bıraktı.

Bleach Thousand-Year Blood War Part 3 – The Conflict, bu Yaz ikinci bölüm dalgasının sona ermesinin ardından 2024’te yayınlanmak üzere çalışmalarda olduğu hızlı bir şekilde doğrulandı ve şimdi, geçtiğimiz hafta sonu Shueisha’nın Jump Festa 2024 kongresi sırasında Bleach’in sunumunun bir parçası olarak yayınlanan serinin ilk fragmanı ile yeni bölümlere ilk kez baktık. Bleach’in ilk fragmanına göz atabilirsiniz: Thousand-Year Blood War Part 3 – The Conflict’in ilk fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Bleach Nasıl İzlenir? TYBW Cour 3

Bleach: Thousand-Year Blood War Part 2 – The Separation, Quincie’ler ve Squad Zero’nun son üyeleri arasında bir uçurumla sona erdi ve fragmana bakılırsa, ikinci bölüm dalgası sona erdiğinde Soul Reapers için işler hayranların umduğu kadar iyi gitmiyor gibi görünüyor. Bu yazının yazıldığı sırada Bölüm 3 için herhangi bir yayın tarihi ya da zaman aralığı bulunmuyor, ancak neyse ki bu aynı zamanda yetişmek için bolca vaktiniz olduğu anlamına geliyor.

Bleach ile geriye dönebilir ve şimdiye kadar olan her şeye göz atabilirsiniz: Thousand-Year Blood War’ın ilk iki bölümü artık Amerika Birleşik Devletleri’nde Hulu (ve uluslararası bölgelerde Disney+) ile hem İngilizce hem de Japonca dublajlı olarak izlenebiliyor. Her şeyin yıllar önce nasıl başladığını öğrenmek istiyorsanız, orijinal Bleach animesinin tamamı da Hulu ile izlenebilir. Ayrıca manganın tamamını Viz Media’nın dijital Shonen Jump kütüphanesinde bulabilirsiniz.

Bleach’te neler olacağını görmeyi umuyorsunuz? Bin Yıllık Kan Savaşı Bölüm 3? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir