Anime - Manga 5mid Bülten

Bleach Fragmanı Grimmjow’un Dönüşünü Gösteriyor

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Bölüm 3, 2024’te karaya çıkmaya hazırlanıyor. Bölüm 2’deki kanlı ve acımasız savaşların ardından Soul Society, gözünü Soul King’e dikmiş olan Wadenreich lideri Yhwach’ı alt etmek için her şeyini ortaya koyuyor. Ichigo Kurosaki, Orihime ve diğer Shinigamiler gibi bazı eski favoriler savaş alanında savaşırken, Grimmjow’un geri dönmeyi hedeflediği Kan Savaşı’nın son fragmanında belirli bir Arrancar yer aldı.

Arrancar daha önce Soul Society’nin yüzleşmek zorunda kaldığı en büyük tehditlerden biriydi, her biri bir zamanlar Hollow olan ancak daha fazlası haline gelen doğaüstü varlıklardı. Shinigamis’in bu kolektife karşı mücadelesi sırasında Grimmjow, shonen kahramanı kadar gürültülü bir kişiliğe sahip olan Ichigo Kurosaki’nin ezeli rakibi olarak kendini kanıtladı. Sternritter, Soul Society’yi yok etme ve öbür dünyayı ele geçirme arayışına başladığında, Arrancar kendilerini Soul Reapers için bir ısınma olarak hedef olarak buldu. Neyse ki Grimmjow, Ichigo ve arkadaşlarına yardım ederek potansiyel bir ölümden kurtulmayı başardı, ancak son fragman üzerinde çalışılacak bir şeyse, daha fazla liderlik alacağından emin olabilirsiniz.

Grimmjow’un Bin Yıllık Kan Savaşı Dönüşü

Grimmjow, Bleach’in ilk günlerinde Ichigo Kurosaki’ye karşı savaştığından beri gücünü artırmış olsa da, Yhwach’a bir tehdit oluşturması için önünde hâlâ uzun bir yol var. Sternritter, Ruh Kralı’nı koruyan Shinigami’nin en güçlü temsilcileri olan Ruh Topluluğu’nun “Kraliyet Muhafızları “na çoktan büyük bir darbe indirmiştir. Kan Savaşı’nın üçüncü bölümü geldiğinde, daha kanlı savaşlar bekleyin.

Şu anda, Bin Yıllık Kan Savaşı’nın üçüncü sezonun yayın tarihi henüz onaylanmadı. Bleach’in başından beri yanında olan animasyon evi Studio Pierrot, serinin hem bu hem de son bölümü için geri dönecek. Bleach’in yaratıcısı Tite Kubo geçtiğimiz yıllarda Kan Savaşı’nın ardından geçen yeni bir hikaye örmüştü, ancak mangaka yakın gelecekte manganın yeni bölümler için geri dönüp dönmeyeceğini henüz doğrulamadı.

Bleach’in geçmişinden hangi karakterin Kan Savaşı’nda geri dönüş yaptığını görmek isterdiniz? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin!

 

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir