5mid Bülten Web3 & Play2Earn

CZ Suskunluğunu Bozdu!

Eski Binance CEO’su Changpeng Zhao
Changpeng Zhao (CZ) Son Gelişmeler Hakkında Açıklama Yapıyor.”

“Bugün Binance’in CEO’luğundan istifa ettim. Kuşkusuz duygusal olarak vazgeçmek kolay olmadı. Ama hata yapmamın doğru olduğunu biliyorum ve sorumluluğu almam gerekiyor. Bu, topluluğumuz, Binance ve benim için en iyisi.”

”Binance artık bir bebek değil. Yürümesine ve koşmasına izin vermemin zamanı geldi. Binance’in sahip olduğu derin altyapıyla büyümeye ve başarılı olmaya devam edeceğini biliyorum.”

“Şu anda Bölgesel Piyasaların eski Küresel Başkanı olan RichardTeng’in bugün Binance’in yeni CEO’su seçildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum.”

“Richard son derece vasıflı bir liderdir ve otuz yılı aşkın finansal hizmetler ve düzenleme tecrübesiyle şirketin bir sonraki büyüme döneminde yönünü belirleyecektir. Binance’in bir sonraki güvenlik, şeffaflık, uyumluluk ve büyüme aşamamıza ulaşmasını sağlayacak.”

Binance’e katılmadan önce Richard, Abu Dhabi Global Market’te (ADGM) Finansal Hizmetler Düzenleme Otoritesi’nin CEO’suydu; Singapur Borsası (SGX) Baş Düzenleyici Görevlisi; ve Singapur Para Otoritesi’nde Kurumsal Finans Direktörü.

Richard ve tüm ekiple birlikte Binance ve kripto endüstrisi için en iyi günlerin yakında olacağından eminim.

Şirketimizin tarihsel bilgisine sahip bir hissedar ve eski CEO olarak, ABD kurum kararlarımızda belirtilen çerçeveye uygun olarak, gerektiğinde danışmanlık yapmak üzere ekibe hazır olacağım.

Benim için sırada ne var?

Önce biraz ara vereceğim. Son 6,5 yıldır tek bir gün bile gerçek (telefon kapalı) mola yaşamadım.

Bundan sonra şu anki düşüncem muhtemelen bir miktar pasif yatırım yapacağım, blockchain, Web3, DeFi, yapay zeka ve biyoteknoloji alanlarındaki girişimlerde azınlık tokeni/hissedar olacağım. Sonunda DeFi’ye ayıracak daha fazla zamanım olacağı için mutluyum.

Kendimi yeniden bir startup’ı yöneten bir CEO olarak göremiyorum. Tek seferlik (şanslı) bir girişimci olmaktan memnunum. Dinleyici olması durumunda, az sayıda yeni girişimciye özel olarak koç/mentor olmaya açık olabilirim. Hiçbir şey olmasa bile en azından onlara ne yapmamaları gerektiğini söyleyebilirim.

Bu bağlamda, ABD kurumlarıyla yaptığımız kararlarda şunları belirtmekten gurur duyuyorum:

– Binance’in herhangi bir kullanıcı fonunu kötüye kullandığını iddia etmemelisiniz ve,
– Binance’in herhangi bir piyasa manipülasyonuna karıştığını iddia etmeyin.

Fonlar SAFU’dur!

Bununla birlikte, yeni liderliğin dizginleri eline almasını sabırsızlıkla bekliyorum. Lütfen Richard’ı hak ettiği terfiden dolayı tebrik ederken bana katılın.

İleri!

CZ (Changpeng Zhao)

Açıklamanın orjinali:

CZ’nin Dava Hakkında AçıklamalarıX Haberine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Changpeng Zhao Neden Binance’den Ayrılmak Zorunda Kaldı?

Diğer Haberlerimiz İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir