5mid Bülten Anime - Manga

Demon Slayer 4. Sezon Bir Saat Uzunluğunda Prömiyer Yapacak

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, animenin Koyoharu Gotoge’nin orijinal manga serisinden Hashira Training Arc’ı ele almasıyla ekranlara dönecek ve Demon Slayer 4. Sezon bir saatlik prömiyer bölümüyle animenin bir sonraki dalgasını başlatacak! Swordsmith Village Arc’ın olaylarını uyarlayan TV animesinin üçüncü sezonu, bu yılın başlarında Muzan Kibutsuji’nin en güçlü Üst Rütbelerine karşı dövüşlerin bir sonraki aşamada başlayacağının müjdesiyle sona erdi. Bu, Hashira’nın hayatta kalan üyelerinin gelecek mücadelelere hazır olmaları gerektiği anlamına geliyor.

Demon Slayer 4. Sezon’un önümüzdeki yıl prömiyerini yaptığında orijinal manga serisinden Hashira Training Arc’ı uyarlayacağı daha önce duyurulmuştu ve anime, önceki sezonlarda görüldüğü gibi bir saatlik özel bir prömiyerle işleri büyük bir şekilde başlatacağını da doğruladı. Ancak bu ilk bölümün ve mangadaki yayının uzunluğu, animenin Demon Slayer’ın son savaşlarından önce bu eğitim yayını nasıl ele alacağına dair bazı soruları gündeme getirdi.

Demon Slayer 4. Sezon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Demon Slayer: Hashira Training Arc, Bahar 2024 anime programı sırasında bir süre prömiyer yapacak. Manga versiyonu toplamda yaklaşık dokuz bölümden oluşuyor (özellikle 128-136. Bölümler arası), bu yüzden hayranlar sadece bu ilk bölümün uzunluğunu değil, aynı zamanda anime versiyonu için yeni materyaller olarak neler eklenebileceğini de merak ediyor. Son savaşlar başlamadan önce yayının kendisinde de temiz bir son olmadığı göz önüne alındığında, yeni sezonda beklenenden çok daha fazlasını görebiliriz.

Demon Slayer ilk olarak özel bir Dünya Turu ile geri dönecek ve yaklaşan film etkinliği Demon Slayer için sinemalarda gösterilecek: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Village-. Bu film, 3. Sezondaki Kılıç Ustası Köyü bölümünün bir saatlik finali ile 23 Şubat’ta sinemalarda gösterime girecek olan 4. Sezonun bir saatlik prömiyer bölümünü birleştirecek. Ancak önümüzdeki yıl New York, Seul, Mexico City, Singapur, Jakarta, Paris, Taipei, Londra ve Hong Kong gibi şehirlere gitmeden önce 2 Şubat’ta Tokyo’da dünya gösterim turuna başlayacak.

Demon Slayer 4. Sezon’un bir saatlik prömiyer bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir