Demon Slayer: En İyi 9 Mentor, Sıralama

Demon Slayer Sevgili okuyucularım, Bugün sizlere, şeytanlarla savaşan ve insanları koruyan seçkin savaşçılar topluluğu olan Kılıç Ustası Birliği’nin en iyi.

Devamını Oku

Naruto’nun Stüdyosu Pierrot’nun Başkanı Demon Slayer’ı Anime Sektöründe Dönüm Noktası Olarak Görüyor

Naruto’nun yaratıcısı Masashi Kishimoto tarafından kurulan Pierrot stüdyosunun başkanı Michiyuki Honma, son derece popüler Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba) animesinin.

Devamını Oku

Karanlık Fantazi Dünyasına Dalın: En İyi 10 Dark Fantasy Anime

Dark Fantasy Anime , ortaya çıktığı günden beri anime severlerin en sevdiği türlerden biri oldu. Büyü, macera ve hayal gücünün.

Devamını Oku

14 Nefes Kesici Güç: Demon Slayer’da Nefes Stillerinin Güç Sıralaması!

Demon Slayer, iblislerle savaşan ve onları yok etmek için özel kılıç teknikleri kullanan İblis Avcıları’nın maceralarını anlatan popüler bir manga.

Devamını Oku

Demon Slayer Hashira Eğitim Filminden Öğrendiklerimiz

Demon Slayer için büyük spoiler: Hashira Eğitim Yayını takip edecek! Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training- şimdi.

Devamını Oku

Demon Slayer 4. Sezon Açılışı Belli Oldu

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba bu İlkbaharda animenin 4. Sezonu için geri dönecek ve seri Hashira Training Arc için yeni.

Devamını Oku

Demon Slayer | İşte En Güçlü Hashira!

Demon Slayer evreninde birçok karakterin acı dolu geçmişleri bulunur, fakat Stone Hashira olarak bilinen Gyomei Himejima’nın yaşadıkları belki de en.

Devamını Oku

Demon Slayer Beşinci Yıl Dönümü Etkinlik Görselini Açıkladı

Demon Slayer rekor bir sürede dünyanın en büyük anime serilerinden biri haline geldi. Tanjiro ve Nezuko’nun hikayesi ilk olarak 2016.

Devamını Oku

Demon Slayer Cosplayi Gyomei’yi 4. Sezona Hazırlıyor

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba’nın animesi yakın gelecekte 4. Sezon için geri dönecek ve harika bir cosplay Taş Hashira Gyomei.

Devamını Oku

Demon Slayer 4. Sezon Bir Saat Uzunluğunda Prömiyer Yapacak

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, animenin Koyoharu Gotoge’nin orijinal manga serisinden Hashira Training Arc’ı ele almasıyla ekranlara dönecek ve Demon.

Devamını Oku

Demon Slayer Entertainment District Arc Toonami Çıkış Tarihi Açıklandı

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba nihayet TV animesinin ikinci sezonunun Mugen Train arcıyla Toonami’ye geri döndü ve bununla birlikte animenin.

Devamını Oku