Anime - Manga

Demon Slayer 4. Sezon Açılışı Belli Oldu

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba bu İlkbaharda animenin 4. Sezonu için geri dönecek ve seri Hashira Training Arc için yeni açılışı duyurdu! Demon Slayer, serinin üçüncü sezonu Tanjiro Kamado ve diğerlerini Muzan Kibutsuji’nin Üst Rütbelerinin daha fazla üyesiyle tanıştırdığı için muhtemelen anime yılının genel olarak en çok beklenen dönüşlerinden biri. Yenilgilerinden sonra, Muzan’ın artık geri çekilmeyeceği açıktır, çünkü şeytani grubun kalan en güçlü üyeleri şimdi harekete geçecek ve güçlerini tam olarak serbest bırakacaktır.

Demon Slayer: Hashira Training Arc’ın dünya prömiyeri bu ilkbaharda yapılacak ve yeni sezonun ilk bölümünün sinemalardaki özel gösterimleriyle dünya prömiyerine başladı bile. Demon Slayer -To the Hashira Training- film etkinliğinin en yeni sezon prömiyerini tam olarak ortaya çıkarmasıyla birlikte, anime için yeni açılış temasının MY FIRST STORY x HYDE tarafından seslendirilen “Mugen” olacağı ve MAN WITH A MISSION x milet’in filmin kendisi için özel bir bitiş teması sağlayacağı da duyuruldu.

Demon Slayer 4. Sezon Ne Zaman İzlenir?

Demon Slayer: Hashira Training Arc, Nisan ayında başlayan Spring 2024 anime programının bir parçası olarak bu yılın ilerleyen zamanlarında yayınlanacak, ancak bu yazı yazıldığı sırada somut bir yayın tarihi açıklanmadı. Serinin dördüncü sezonu Koyoharu Gotoge’nin orijinal manga serisinin 128-136. Bölümlerini uyarlayacak ve bir saat uzunluğunda bir prömiyer bölümüyle başlayacak. Cede prömiyer bölümü, bu ayın sonunda sinemalarda gösterime girecek olan Demon Slayer -To the Hashira Training- film etkinliğinin bir parçası.

Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki sinemalarda 23 Şubat’ta gösterime girecek olan Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training- şu şekilde tanıtılıyor, “Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-, Tanjiro ve Üst Dört iblis Hantengu arasındaki şiddetli savaşın sonucunu ve Nezuko’nun güneşe karşı zaferini içeren Swordsmith Village Arc’tan ‘A Connected Bond: Daybreak and First Light’ (Bölüm 11) bölümünü içerecek. Bu bölümün ardından, merakla beklenen Hashira Training Arc’ın 1. Bölümünde, Hashira’nın Muzan Kibutsuji’ye karşı vereceği nihai savaşa hazırlık amacıyla yürüttüğü eğitimin başlangıcını içeren ve izleyicilerin daha önce hiç görmediği bir bölüm yer alıyor.”

Demon Slayer’ın 4. Sezon dönüşüne bu yıl içinde hazır mısınız? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir