5mid Bülten

Noel için İzlenebilecek En Popüler Filmler

Noel geldi ve bunun yayın hizmetlerinin fazla mesai yaptığı anlamına geldiğini biliyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki aileler tatil için bir araya gelirken, birçoğu izleyecek bir şeyler için yayın akışına yönelecek. Nielsen ve Netflix gibi kuruluşlardan sezonun en çok izlenen yapımlarına ilişkin bazı yeni veriler geldi ve biz de bu bilgileri açıklamak için buradayız.

Ne de olsa Noel arifesi yaklaşıyor ve siz de bir tatil filmine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Nielsen‘in tüm dünyada Kasım ayına ait bir veri örneğine göre, bugünlerde çok sayıda Noel filmi sıraya girmiş durumda. Veriler Adam Sandler’ın Leo’sunu aile dostu hikayesi sayesinde ilk sıraya koyuyor, ancak Noel söz konusu olduğunda Elf listenin başında yer alıyor.

Film Adı Sıralama Dakika (Milyonlarca) SVOD Sağlayıcı
Leo (2023)
1
1,526
Netflix
Elf
2
664
Hulu / Max
Home Alone
3
631
Disney+
The Grinch (2018)
4
Peacock
Blue Beetle
5
Max
Genie (2023)
6
Peacock
Best. Christmas. Ever!
7
Netflix
Elemental (2023)
8
Disney+
Spider-Man: Across the Spider-Verse
9
Netflix
Christmas Vacation (1989)
10
Hulu / Max

Nielsen’in verilerine göre Leo bugünlerde en çok izlenen film ve onu Evde Tek Başına takip ediyor. Grinch de listenin başında yer alıyor, ancak Jim Carrey versiyonundan bahsetmiyoruz; Grinch’in 2018 yapımı animasyon versiyonu hayranlar arasında iyi iş çıkarıyor. Bu tatil listesinde ayrıca iki film daha yer alıyor: Christmas Vacation ve Best Christmas Ever. Bu hafta sonu biraz ilhama ihtiyacınız varsa, bu tatil filmleri sizi havaya sokacak!

Netflix söz konusu olduğunda, yayın hizmeti hayranların analiz edebileceği kendi gerçek zamanlı verilerine sahiptir. Şu anda, yayın servisinin Top 10 listesinde göz atmak isteyebileceğiniz iki Noel filmi var. Bunlardan ilki Dünyayı Ardından Bırak, ikincisi ise Underwater adlı aksiyon bilimkurgu.

#

 

Filmler
İLK 10’DA GEÇEN HAFTALAR
1 Dünyayı Ardında Bırak
2
2 Underwater
2
3 Evlen Benimle
1
4 İstanbul için Son Çağrı
4
5 Ölümlü Dünya
3
6 Hızlı ve Öfkeli 8
2
7 Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu
1
8 Proud Mary
1
9 Şimdi İşler Karıştı
3
10 Leo
4

Eğer bir film ilginizi çekmiyorsa, yılın bu zamanlarında bazı TV şovları başarılı oluyor. Nielsen’e göre, Noel merkezli bir dizi dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler tarafından izleniyor. Disney’in The Santa Clauses (Noel Babalar) dizisi ailelerin ilgisini çekiyor, eğer diziye henüz göz atmadıysanız, izlemeye değer olabilir!

Siz bu Noel verisi hakkında ne düşünüyorsunuz…? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir