One Piece 5mid Bülten Anime - Manga

One Piece Netflix Yıldızı 2. Sezon Aksiyonunu Anlatıyor

One Piece, bu Yazın başlarında Netflix ile yeni canlı aksiyon dizi uyarlamasını yayınladığında dünyayı ele geçirdi ve dizinin arkasındaki büyük yıldızlardan biri, 2. Sezonda Roronoa Zoro için bazı büyük aksiyonlarla dalga geçiyor! One Piece Netflix için o kadar büyük bir başarıydı ki, kısa süre sonra 2. Sezon çalışmalarının başladığı duyuruldu. WGA ve SAG-AFTRA grevlerinin sona ermesinin ardından, One Piece 2. Sezon prodüksiyonu tüm hızıyla devam ederken, dizinin arkasındaki ekip de dizinin bundan sonra neler yapacağına hazırlanıyor.

Eiichiro Oda’nın orijinal One Piece mangasından bir sonraki bölüm dalgasında potansiyel olarak uyarlanabilecek bazı bölümler ve karakterler göz önüne alındığında, Roronoa Zoro’nun canlı aksiyon versiyonunun arkasındaki yıldız Mackenyu, yolda büyük bir aksiyon olduğunu söyledi. Gelecek sezonda tam olarak ne göreceğimiz konusunda çekingen davranan Mackenyu, Comic Con Arabia 2023 sırasında hayranların “2. Sezonda Zoro’dan daha iyi aksiyon dövüş sahneleri de dahil olmak üzere çok daha fazlasını beklemeleri gerektiğini” söyledi.

One Piece 2. Sezona Nasıl Hazır Olunur?

Yeni bölümlerde hangi hikayeleri, karakterleri veya dövüşleri göreceğimiz henüz açıklanmadı, ancak One Piece 2. Sezon çalışmaları başladı. Netflix, bu yazının yazıldığı sırada One Piece 2. Sezon için henüz bir yayın tarihi veya zaman aralığı açıklamadı, ancak serinin yaratıcısı Eiichiro Oda, Chopper’ın bir sonraki bölüm dalgası için seriye katılacağını söyledi. İkinci sezonun prömiyerinden önce yetişmek istiyorsanız, ilk sezonun sekiz bölümünü Netflix’te bulabilirsiniz.

Netflix One Piece’in ilk sezonunu şöyle tanıtıyor: “Eiichiro Oda’nın Japonya tarihinin en çok satan manga serisine dayanan ONE PIECE, başka hiçbir şeye benzemeyen efsanevi bir açık deniz macerası. Monkey D. Luffy, kendini bildi bileli özgür bir hayatın özlemini çeken genç bir maceracıdır. Luffy, efsanevi hazine TEK PARÇA’yı bulmak ve Korsanlar Kralı olmak için küçük köyünden tehlikeli bir yolculuğa çıkar! Ancak nihai ödülü bulmak için Luffy’nin yelken açacak bir gemi bulmadan önce her zaman istediği mürettebatı bir araya getirmesi, uçsuz bucaksız mavi denizlerin her santimini araması, denizcileri geride bırakması ve her fırsatta tehlikeli rakiplerini alt etmesi gerekecek.”

One Piece 2. Sezonda Zoro’dan ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir