En İyi 8 Siyahi Anime Karakteri

Anime dünyası, zengin ve çeşitli karakterleriyle tanınır, ancak siyahi karakterlerin temsili nadir ve önemlidir. Bu haber, anime evreninde iz bırakmış,.

Devamını Oku

One Piece’teki Zayıf Ekiplere Sahip 7 Güçlü Kaptan

One Piece, Monkey D. Luffy ve korsan ekibi Hasır Şapka Korsanları’nın, efsanevi hazine One Piece’i aramak için dünyayı keşfettikleri popüler.

Devamını Oku

One Piece Cosplay Ace ile Ateşleniyor

One Piece Ace gibi seride büyük etkisi olan birkaç karakteri var ve harika bir cosplay onu yeniden ısıtmaya yardımcı oluyor!.

Devamını Oku

Anime Dünyasının En İyi 7 Güç Sistemi

Bugün sizlere, anime dünyasının en muhteşem güç sistemlerini sıraladığım bir yazıyla karşınızdayım. Bu güç sistemleri, sıralaması benim öznel fikrim. Şimdi,.

Devamını Oku

Naruto Hayranlarının İzlemesi Gereken 5 Anime

Naruto Uzumaki’nin hikayesi, bir acemi ninja olarak başlayıp Gizli Yaprak Köyü’nün Hokage’si olmasıyla, kahramanlık efsanelerinin özünü yansıtır. “Naruto” isimli seride,.

Devamını Oku

One Piece x Netflix Mackenyu 2. Sezonun Büyük Sürprizlerini Açıklıyor

One Piece’in canlı aksiyon dizisi şu anda Netflix ile 2. Sezon için prodüksiyonun ortasında ve Roronoa Zoro’nun arkasındaki yıldız Mackenyu,.

Devamını Oku

One Piece Shanks için İmparator Seviyesinde Cosplay

One Piece, Luffy ve Hasır Şapkalar onun seviyesine ulaştığından beri nihayet Shanks’i aksiyonun merkezine geri getiriyor ve harika bir cosplay,.

Devamını Oku

One Piece Netflix Yıldızı 2. Sezon Aksiyonunu Anlatıyor

One Piece, bu Yazın başlarında Netflix ile yeni canlı aksiyon dizi uyarlamasını yayınladığında dünyayı ele geçirdi ve dizinin arkasındaki büyük.

Devamını Oku

One Piece Anime Future Island Arc için Başlangıç Tarihini Açıkladı

One Piece’in animesi son bölümlerle Wano Country yayınının son adımları üzerinde çalışıyor ve anime, Future Island yayınının başlangıç tarihi ile.

Devamını Oku

One Piece 1083. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

One Piece animesi, Wano Ülkesi yayınının son aşamalarında ilerliyor ve Luffy ile Hasır Şapkalar, animenin 1083. bölümünün tanıtımıyla kıyılarını terk.

Devamını Oku

One Piece Wano Saga’nın Finalini Destansı Ofis Partisiyle Tanıtıyor

Eğer fark etmediyseniz, One Piece yıllardır Wano destanı ile meşgul. Anime, epik seri sayesinde bir tür rönesans geçirdi, bu yüzden.

Devamını Oku

One Piece Netflix’in 2. Sezonundan BTS Peek Paylaştı

One Piece için yelkenler suya inmiş gibi görünüyor. Popüler anime Wano Saga finalini takip ederken, Luffy’nin canlı aksiyon geleceği söz.

Devamını Oku

Netflix CEO’su Çığır Açan Başarısı için One Piece Övdü

Netflix eğlence dünyasının en büyük isimlerinden biri ve düzinelerce orijinal diziye sahip. Wednesday‘den Stranger Things‘e, Netflix’in hit dizi sıkıntısı yok..

Devamını Oku

One Piece Netflix Luffy’nin Şeytan Meyvesi Sahnelerinin Ardındaki Sırrı Açıklıyor

Netflix’in One Piece’i çok başarılı. Shonen serisini hayata geçirme konusunda büyük bir risk alan Luffy ve Hasır Şapkalı Korsanları’ndan sorumlu.

Devamını Oku

Netflix One Piece Program Yapımcısının Sıradaki Hedefi Spy x Family

Netflix’in One Piece’inin başarısını inkar etmek mümkün değil. Bazı hayranlar canlı aksiyon projesine tereddütle yaklaşırken, One Piece’in arkasındaki ekip Hasır.

Devamını Oku

One Piece Üçüncü Hafta Üst Üste Netflix Top 10’da

One Piece, canlı aksiyon dizisi dünya çapında prömiyerini yaptığından beri Netflix için büyük bir başarı oldu ve şimdi üçüncü haftasında.

Devamını Oku