Anime - Manga

One Piece Anime Future Island Arc için Başlangıç Tarihini Açıkladı

One Piece’in animesi son bölümlerle Wano Country yayınının son adımları üzerinde çalışıyor ve anime, Future Island yayınının başlangıç tarihi ile bir sonraki adım için şimdiden hazırlanıyor! One Piece’in Wano Country arc’ı çok yakında anime ile dört yılını tamamlayacak ve Luffy ve Straw Hats, Wano’nun kıyılarına geldiklerinden beri izole dışındaki dünyanın ne kadar değiştiğine dair ipuçları almaya başlıyorlar. Yakında hayranlar tüm bu kaosun ortaya çıkışını da görecekler.

One Piece animesi Wano’nun kıyılarından ayrılmaya ve Future Island arc’ı (Dr. Vegapunk’un ada laboratuvarının adı olduğu için Egghead arc olarak da bilinir) başlatmaya hazırlanıyor ve serinin geleceği için son listeler (X’te @OnePiecePodcast tarafından tespit edildiği gibi) yeni arc’ın Japonya’da 3 Aralık’ta (ve diğer bölgelerde 2 Aralık’ta) yayınlanacak anime Bölüm 1086 ile başlayacağını ortaya koydu. Bu da Final Saga’nın başlamasına çok fazla zaman kalmadığı anlamına geliyor!

(Photo: Toei Animation)

One Piece’in Sırada Ne Var?

Future Island bölümü, Eiichiro Oda’nın orijinal manga serisinin Final Saga’sındaki ilk resmi bölüm olduğu için One Piece’in geleceğinin inanılmaz derecede önemli bir parçasıdır. Bu bölüm halen manganın son bölümlerinde olayların gelişimini sürdürüyor ve serinin uzun süredir sakladığı bazı büyük sırlar hakkında şimdiden bazı büyük açıklamalar yaptı. Herkes One Piece’in kendisine doğru ilerlerken kesinlikle büyük finalin yaklaştığını hissediyor.

Eiichiro Oda’nın orijinal mangasının Final Saga’sını ele almaya başlamadan önce One Piece animesine yetişmek istiyorsanız, Crunchyroll ile tüm seriyi (mevcut bir İngilizce dublaj, özel ve filmlerle birlikte) izleyebilirsiniz. One Piece animesinin tanıtımını şu şekilde yapıyorlar: “Monkey D. Luffy, tüm korsanların kralı olma arayışına kimsenin ya da hiçbir şeyin engel olmasına izin vermeyi reddediyor. Rotasını Büyük Hat’ın tehlikeli sularına ve ötesine çeviren bu kaptan, Dünya’daki en büyük hazineyi ele geçirene kadar asla pes etmeyecek: Efsanevi One Piece!”

Anime’nin One Piece’in bir sonraki yayına başlaması için heyecanlı mısınız? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir