One Piece Cosplay Ace ile Ateşleniyor Anime - Manga

One Piece Cosplay Ace ile Ateşleniyor

One Piece Ace gibi seride büyük etkisi olan birkaç karakteri var ve harika bir cosplay onu yeniden ısıtmaya yardımcı oluyor! İlk olarak Eiichiro Oda’nın manga ve anime serisine Luffy’nin kendisinden önce denize açılan kardeşi olarak tanıtılan Ace, serinin ilk yarısındaki en büyük gelişmelerden bazılarının merkezinde yer aldı. Ve One Piece serisi hikayesinin Final Saga’sında ilerlerken, Ace, Luffy’nin kendi potansiyel geleceği için planladıkları üzerinde de bir etkiye sahip olmaya devam ediyor.

One Piece, Ace’in Yeni Dünya destanı öncesinde hayatını kaybetmesine rağmen serideki birçok karakter üzerinde hala ne kadar etki bıraktığını ve onun gerçekten ne kadar büyük bir karakter olduğunu göstermeye devam ediyor. Luffy, seçimlerini Ace’in Wano Country arc’ında ve daha fazlasında yaptığı dövüşler boyunca birkaç kez yapmış olabileceği bir şey olduğu düşüncesiyle yapıyor ve muhtemelen her şey sona ermeden önce işler daha da şiddetlendiğinde Ace’i bir rehber olarak kullanacak.

@yuekelele

be prepared to be sick of this cosplay — I’m so excited to wear this on Saturday for AnimeNYC!! 🤭 #onepiece #portgasdace #onepiececosplay #firefistace #hikennoace #portgasdacecosplay

♬ sonido original – (Bryan’s version) ♡

One Piece ile Nasıl Yetişilir?

Anime ve mangası, seri devam ettikçe Ace’e ölümünden çok sonra da sevgi göstermeye devam edecek ve Netflix’te yayınlanmaya başlayan live-action serisinin 2. Sezonuyla birlikte karakterin yeni bir enkarnasyonunu görmemiz uzun sürmeyecek. Ace, geri döndüğünde canlı aksiyon dizisinin Alabasta Saga’yı ele alışıyla tanıtacağı çok önemli karakterlerden biri, ancak bu çok önemli figür için bu yazının yazıldığı sırada henüz bir oyuncu kadrosu açıklanmadı.

Şu anda Netflix’te yayınlanan sekiz bölümlük canlı aksiyon One Piece’i takip edebilir ve animenin en yeni bölümü One Piece’i de bulabilirsiniz: Egghead Arc, orada da yayınlanıyor. Animenin şimdiye kadarki yayınlarını (daha fazla OVA, film, özel film ve daha fazlası dahil) yakalamak istiyorsanız, Crunchyroll’da yayınlanan arka kataloğuna (hem Japonca hem de İngilizce dublajda) da göz atabilirsiniz.

Ace, genel olarak favori karakterleriniz arasında kaçıncı sırada? Onunla ve One Piece ile ilgili tüm düşüncelerinizi için bana doğrudan ulaşabilirsiniz @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Ninja Kamui 3. Bölüm Sızıntı Klibini Paylaştı

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir