Anime - Manga

One Piece Netflix’in 2. Sezonundan BTS Peek Paylaştı

One Piece için yelkenler suya inmiş gibi görünüyor. Popüler anime Wano Saga finalini takip ederken, Luffy’nin canlı aksiyon geleceği söz konusu olduğunda tüm gözler Netflix’te. Ağustos ayında, One Piece Netflix’e yelken açtığında Hollywood’un anime laneti bozuldu. Canlı aksiyon uyarlaması büyük yayın rekorları kırdı ve Netflix’in ikinci sezonu sipariş etmesi uzun sürmedi. Ve şimdi, ikinci sezonun perde arkasına özel bir bakış atıyoruz.

Güncelleme, Netflix dizisi X’i (Twitter) vururken One Piece’in kendisinin izniyle geliyor. One Piece yazarlarının odasından bir fotoğraf paylaşıldı ve fotoğraf birinci sezonu büyük bir başarıya taşıyan parlak beyinlerden bazılarını öne çıkarıyor.

“2. sezon için yazarlar odasıyla tanışın. Sakladığımız maceraları paylaşmak için sabırsızlanıyoruz,” diye paylaştı One Piece.

Matt Owens’tan Randy Troy’a, bu fotoğrafta üst düzey bir yazar grubu yer alıyor. Ve elbette, WGA bu ay Hollywood’un önde gelen stüdyolarına karşı grevini sona erdirebildiği için grup nihayet birleşebildi. Aylarca süren grevin ardından WGA, AMPTP ile yeni bir sözleşme üzerinde anlaştı. Zorlu bir mücadelenin ardından alınan bu karar One Piece hayranlarını sevindirdi çünkü grevin sona ermesi Netflix’te ikinci sezon çalışmalarına başlanabileceği anlamına geliyordu. Ancak, SAG-AFTRA hala grevde olduğu için Hollywood’daki grevler henüz sona ermiş değil.

One Piece’e ve Netflix’ten uyarlamasına aşina değilseniz, dizinin ilk sezonunu şimdi izleyebilirsiniz. Eiichiro Oda’nın usta işi hikayesi hakkında daha fazla bilgi için One Piece’in resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Monkey D. Luffy çocukken, korsan “Kırmızı Saçlı” Shanks’in hikayelerini dinleyerek korsan olmak için ilham aldı. Ancak Luffy’nin hayatı, yanlışlıkla Gum-Gum Şeytan Meyvesi’ni yiyip lastik gibi esneme gücü kazandığında değişti… bir daha asla yüzememek pahasına! Yıllar sonra, hala korsanların kralı olmaya yemin eden Luffy macerasına atılır… dünyanın en büyük hazinesi olduğu söylenen efsanevi “One Piece “i aramak için bir kayıkta tek başına bir adam…”

Netflix yeni sezonunu kıyıya getirdiğinde One Piece’ten ne görmek istiyorsunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir