5mid Bülten Oyun

Rockstar Games Yakında GTA+ Üzerinden Ücretsiz Mobil Oyunlar Sunabilir

Rockstar Games yakında bazı mobil oyunları GTA+’a getirebilir. Rockstar Games sektörün önde gelen geliştiricilerinden biri ve her sürümüyle insanları şaşırtmaya devam ediyor. Grand Theft Auto serisi, oyuncuların başarılı kariyer suçlularının hayatını yaşamalarına ve aynı zamanda bu sefahat seviyesinin feci sonuçlarına tanık olmalarına olanak tanıyan önemli bir franchise. Red Dead Redemption oyunları vahşi batıya açılan bir portal gibi hissettiriyor ve oyuncuları Amerikan sınırlarına neredeyse başka hiçbir oyunun başaramadığı şekilde başarılı bir şekilde sokuyor. LA Noire, Bully, Max Payne ve Midnight Club gibi (nispeten) daha küçük serileri bile diğer stüdyoların en iyi işlerine rakip olabilecek fantastik oyunlardır.

Böylesine parlak bir özgeçmişe sahip olan Rockstar Games, sektördeki itibarını kazanmıştır ve bunu abonelik hizmeti için kullanmamaktadır. GTA Online oynayanlar için, GTA+ olarak bilinen ve bir ton ücretsiz bonus sunan bir abonelik hizmeti var. Ücretsiz oyun içi eşyalar, indirimler ve oyunu düzenli olarak oynayanlar için oldukça adil bir teklif olan diğer avantajlar elde edebilirsiniz. Ancak bu teklif geçtiğimiz hafta çok daha tatlı bir hal aldı. GTA+ şimdi ücretsiz oyunlar sunuyor ve Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın ücretsiz bir kopyası ile başlıyor. Oyuncular aboneliklerinin sona ermesi ya da Rockstar’ın bu oyunu kaldırması halinde bu oyunu ellerinde tutamayacaklar, ancak bunun gelecekte gelecek diğer Rockstar oyunlarıyla birlikte devam eden bir avantaj olması bekleniyor. Oyuncular bir açıklamada Android ve iOS’a atıfta bulunulduğunu fark ettiklerinden, bu durum mobil cihazlara da uzanacak gibi görünüyor.

Şu an itibariyle, bunun ne zaman geleceğini veya hangi oyunların dahil edileceğini bilmiyoruz. GTA üçlemesinin gelecekte mobile gelmesi bekleniyor, ancak henüz kesin bir çıkış tarihi yok. Rockstar’ın halihazırda Bully gibi pek çok başka mobil oyunu bulunuyor. Rockstar’ın gelecekte başka oyunları da mobile getirmeyi planlayıp planlamadığı, özellikle de daha çok oyun odaklı olarak tanıtılan yeni iPhone 15 Pro ile birlikte merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir