GTA 6 Fragman Tarihi Belli Oldu!

Rockstar Games, GTA 6 için fragman tarihini belirledi. Rekorları alt üst eden oyun serisinin en yeni üyesi GTA 6 fragmanı.

Devamını Oku

Netflix GTA Oyunu İstediği Bildirildi

Netflix Games 2021’de yayın hayatına başladığından beri, yayın şirketi abonelerin dikkatini çekmekte zorlandı. Şirketin kütüphanesinin büyük bir kısmı Stranger Things,.

Devamını Oku

Rockstar Games Yakında GTA+ Üzerinden Ücretsiz Mobil Oyunlar Sunabilir

Rockstar Games yakında bazı mobil oyunları GTA+’a getirebilir. Rockstar Games sektörün önde gelen geliştiricilerinden biri ve her sürümüyle insanları şaşırtmaya.

Devamını Oku

GTA 6 Beklemeye Değer Olacak, GTA 5 Aktöründen Mesaj

İlk oyunun oyuncularından birine göre Grand Theft Auto VI beklemeye değecek. Eğer siz de aktif olarak oyun oynayan herkes gibiyseniz,.

Devamını Oku

Steam, Rockstar Games Oyunlarında Büyük İndirimler Yaptı!

Yaptığı indirimler ile oyun tutkunlarında heyecan yaratan Steam bir müjde daha yayınladı. Platformdaki birçok Rockstar Games oyunun da indirime gidildi..

Devamını Oku

Red Dead Redemption 2’nin Türkçe çevirisi iptal edildi

Rockstar Games’in ses getiren oyunu Red Dead Redemption 2’nin Anonymus Çeviri tarafından yapılan Türkçe çevirisi bir anda iptal edildi.

Devamını Oku

PUBG: Shroud döndü, yayıncıyı GTA San Andreas’tan CJ karşıladı

Shroud, PUBG’ye döndü. Yayıncıyı Grand Theft Auto San Andreas’tan Charles Johnson (CJ) karşıladı. Shroud, scooterıyla yaptığı kazadan sonra bir süre.

Devamını Oku