5mid Bülten Anime - Manga

Solo Leveling Anime Çıkış Tarihi Açıklandı

Solo Leveling, 2024’ün en çok beklenen yeni anime yayınlarından biri olarak prömiyerini yapmaya hazırlanıyor ve Ocak 2024 yayın tarihini onaylayarak her şeyi erken başlatıyor! Chugong ve merhum çizer DUBU’nun Solo Leveling’i, ana kahramanı eğitim ve dövüş yoluyla zayıf bir çocuktan evrenindeki en güçlü karakterlerden birine dönüştüğü için muhtemelen son birkaç yılın en iyi bilinen webcomiklerinden biridir. Bu, bir anime uyarlaması için mükemmel bir zemin oluşturuyor, bu yüzden önümüzdeki yıl her şeyin nasıl şekillendiğini göreceğiz.

Solo Leveling, gelecek yıl Kış 2024 anime programı sırasında gelecek yeni anime dalgasının bir parçası olarak 6 Ocak’ta dünya çapında resmi olarak prömiyer yapacağını duyurdu. Sword Art Online anime serisinin arkasındaki yapım stüdyosu tarafından ele alınan ve her şeyin arkasında bazı önemli personel üyeleri bulunan Solo Leveling, Ocak ayında dikkat edilmesi gereken büyük sürümlerden biri olacak. Solo Leveling’in yayın tarihinin onaylanmasını kutlamak için animenin en yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Solo Leveling Nasıl İzlenir?

Yönetmenliğini A-1 Pictures’tan Shunsuke Nakashige’nin üstlendiği, Nobura Kimura’nın başyazar, Tomoko Sudo’nun karakter tasarımcısı ve Hiroyuki Sawano’nun müziklerini bestelediği Solo Leveling 6 Ocak’ta yurtdışında gösterime girecek. Crunchyroll yeni animeyi Japonya’daki çıkışının yanı sıra uluslararası bölgelerde de yayınlayacak, bu nedenle hayranların kontrol etmeden önce çok fazla beklemesi gerekmeyecek. Solo Leveling’in anime çıkışından ne bekleyeceğinize gelince, Crunchyroll hikayesini şu şekilde tanıtıyor:

“Dünyamızı farklı bir boyuta bağlayan yollar olan ‘kapıların’ aniden ortaya çıkmasının üzerinden on yıldan fazla zaman geçti. O zamandan beri, bazı insanlar doğaüstü güçlere uyandı. Biz bu kişilere ‘avcı’ diyoruz. Avcılar geçimlerini güçlerini kapıların içindeki zindanları fethetmek için kullanarak sağlıyorlar. Bu zorlu müşteriler dünyasında, düşük rütbeli avcı Jinwoo Sung ‘tüm insanlığın en zayıf avcısı’ olarak bilinir. Bir gün Jinwoo, düşük rütbeli bir zindanın içine gizlenmiş yüksek rütbeli çifte zindanlara girdiğinde ölümcül şekilde yaralanır. Tam o sırada, önünde gizemli bir görev penceresi belirir. Ölümün eşiğindeki Jinwoo görevi kabul etmeye karar verir ve seviye atlamaya başlar… diğerleri atlayamazken.”

Solo Leveling’in gelecek yılki anime prömiyeri için heyecanlı mısınız? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir