Solo Leveling 8. Bölüm Önizleme Videosunu Paylaştı: İzleyin

Solo Leveling, 2024’ün en sevilen yeni anime uyarlamalarından biri haline geldi ve bunun iyi bir nedeni var. “En güçsüz avcı”.

Devamını Oku

Solo Leveling Anime Belgeseli Duyuruldu

Solo Leveling animesinin nasıl bir araya geldiğini anlatan yeni bir belgesel ile Solo Leveling’in Seviyelendirilmesi için elinden geleni yapıyor! Chugong.

Devamını Oku

Solo Leveling Cliffhanger’ı Bir Sonraki Yayının Habercisi

Solo Leveling en yeni bölümü Sung Jinwoo’nun büyümesinde yeni bir aşamaya ulaştı ve dizinin en yeni bölümündeki uçurum tehlikesi Dungeons.

Devamını Oku

Solo Leveling Jinwoo’nun Şimdiye Kadarki En Ölümcül Sahnesi: İzle

Solo Leveling, animenin en yeni bölümünde bazı kanlı öldürmelerle Sung Jinwoo’yu şimdiye kadarki en ölümcül haline getirdi! Solo Leveling bu.

Devamını Oku

Solo Leveling 5. Bölüm Görüntüleri Yayınlandı

Solo Leveling bu hafta büyük bir bölüme hazırlanıyor. Yıldız gibi parlayan bir yıldızın ardından, Solo Leveling’in beşinci bölümü geliyor ve.

Devamını Oku

Solo Leveling 4. Bölüm Yayınlandı

Solo Leveling sadece birkaç bölümle bu yılın anime programına damgasını vurdu. A-1 Pictures tarafından yönetilen Solo Leveling, her güncellemeyle büyük.

Devamını Oku

Solo Leveling Jinwoo’nun Dönüşümünü Hazırlıyor

Solo Leveling’in animesi Sung Jinwoo’yu tarihteki en zayıf avcı olarak göstermeye devam ediyor ve serinin en yeni bölümünden son anlar,.

Devamını Oku

Solo Leveling 4. Bölüm Önizlemesi Yayınlandı

Solo Leveling anime hayranları üzerinde büyük bir etki yarattı ve 2024’ün en büyük yeni anime serilerinden biri olarak kayıtlara geçebilir..

Devamını Oku

Solo Leveling Kanlı Yeni Sahnede Attack on Titan’a Kanal Açıyor: İzleyin

Solo Leveling, hayranlarına Attack on Titan flashbackleri vererek en yeni bölümde kaç kişinin öldüğüyle ne kadar acımasız bir anime olacağıyla.

Devamını Oku

Solo Leveling Sanatçısı Destansı Açılışının Sahne Arkası Görüntülerini Yayınladı

Solo Leveling, anime uyarlaması için duyurulduğundan beri anime dünyasında merakla beklenen bir gelişmeydi. Bu ay Crunchyroll’a düşen seri, kahramanı Jinwoo.

Devamını Oku

Solo Leveling Yıldızı, Rolü İçin Öyle Sert Oyunculuk Yaptı ki Kan Kustu: Rapor

Solo Leveling nihayet burada ve dizi hayal kırıklığı yaratmıyor. Dizi, Güney Kore’nin bugüne kadar en çok satan web çizgi romanını.

Devamını Oku

Solo Leveling Yeni Açılış Temasını Paylaşıyor

Solo Leveling ilk bölümüyle öylesine büyük ilgi gördü ki, anime hayranları Jinwoo Sung’un yolculuğunun başlangıcını izlemeye çalışırken Crunchyroll’un sunucuları kısa.

Devamını Oku

Solo Leveling – Cha Hae Kimdir?

Anime hayranlarıSolo Leveling‘in 2024’te anime dünyası için bir hit olacağını her zaman biliyordu, ancak çoğu Jinwoo’nun acımasız hikayesinin ilk bölümüyle.

Devamını Oku

Solo Leveling Bölüm 2 İçin Yeni Önizleme Yayınladı

Solo Leveling avcıların, büyünün ve cinayetin olduğu bir dünyanın hikayesini anlatıyor. Anime hayranları serinin merakla beklendiğini bilse de, ilk bölümün.

Devamını Oku

Solo Leveling Anime Çıkış Tarihi Açıklandı

Solo Leveling, 2024’ün en çok beklenen yeni anime yayınlarından biri olarak prömiyerini yapmaya hazırlanıyor ve Ocak 2024 yayın tarihini onaylayarak.

Devamını Oku

Solo Leveling İlk İngilizce Dublaj Fragmanını Yayınladı

Solo Leveling, 2024’ün en büyük yeni animelerinden biri olmayı hedefliyor. Dünyalarının canavarlarıyla savaşan doğaüstü yeteneklere sahip savaşçılar olan “avcıların” dünyasına.

Devamını Oku