Anime - Manga

Solo Leveling Cliffhanger’ı Bir Sonraki Yayının Habercisi

Solo Leveling en yeni bölümü Sung Jinwoo’nun büyümesinde yeni bir aşamaya ulaştı ve dizinin en yeni bölümündeki uçurum tehlikesi Dungeons & Prisoners yayının asıl büyük kısmını oluşturuyor! Solo Leveling’in animesi şimdiye kadarki ilk birkaç bölümünü Jinwoo’nun sert Avcı dünyasını sergileyerek geçirdi ve Avcıların her birinin zindanlardaki canavarlar kadar tehlikeli olabileceği ortaya çıktı. Ancak anime Jinwoo’nun daha da güçlendiğini gördükçe, animenin yeni bir yay başlatma zamanı geldi.

Solo Leveling animesi, serinin en yeni bölümüyle Dungeons & Prisoners yayınının ilk birkaç yönüyle başladı, ancak en yeni bölümün son olayları bir sonraki büyük hikayenin tam başlangıcını başlattı. Jinwoo korkunç derecede güçlü bir canavarla savaşarak yeni bir güç seviyesine ulaşırken, Demon’s Castle zindanında Jinwoo’nun bunca zamandır desteklemek için savaştığı annesini iyileştirebileceğini düşündüğü bir iksir olan Elixir of Life’ın tarifi bulunduğundan yeni bir hedefe de sahip oldu.

(Photo: A-1 Pictures)

Solo Leveling de Sırada Ne Var?

Solo Seviye Atlama Bölüm 7, Jinwoo’nun erişebildiği yeni bir S-Rütbesi Zindanında Cehennem Bekçisi Cerberus’a meydan okuduğunu görüyor. Bu canavar Jinwoo’nun öğrenmesi gereken daha ne kadar çok şey olduğunu öğrenmesini sağladı ve Jinwoo’nun artık gelecek için doğru bir hedefi var. Bu canavarı yenmek ona Şeytan Kalesi’nin anahtarını verdi, ancak Jinwoo, kapı bekçisinin zaten ona çok fazla sorun çıkardığı göz önüne alındığında, bu gerçek zindana meydan okumak için çok erken olacağını fark etti.

Ancak zindanda annesini kurtarmak için ihtiyaç duyacağı iksir olan Yaşam İksiri’ni dövmek için gereken üç parça bulunduğu için İblis Kalesi’ni bir an önce ele geçirmesi gerekecek. Ancak Jinwoo’nun gelecekle ilgili tek endişesi bu değil, çünkü geçmişinden yüzlerle tanışacağı yepyeni bir seriye atılmak üzere ve bir özet için verilen aranın ardından önümüzdeki bölümlerde daha da fazla sorun çıkaracak.

Solo Leveling’in bir sonraki büyük serisinde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin! Hatta animasyon ve diğer harika şeyler hakkında doğrudan bana @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

https://5mid.com/anime-manga/boruto-two-blue-vortex-7-bolum-onizlemesi-yayinlandi

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir