Anime - Manga

Solo Leveling 8. Bölüm Önizleme Videosunu Paylaştı: İzleyin

Solo Leveling, 2024’ün en sevilen yeni anime uyarlamalarından biri haline geldi ve bunun iyi bir nedeni var. “En güçsüz avcı” Jinwoo Sung’a gücünü artırması için bir yol verilen acımasız bir dünyayı belgeleyen A-1 Productions serisi, şimdiye kadar anime kahramanına bazı büyük zorluklar çıkardı. Şimdi Jinwoo’nun hedefinde ateşli bir diyar varken, sekizinci bölüm ön izleme videosunun gelmesiyle avcının önündeki denemeler ve sıkıntılar için eğitime başlama zamanı geldi.

İlk anime bölümlerinde bir ölüm kalım savaşından sağ kurtulması sayesinde Jinwoo’nun bir avcı olarak becerilerini artırmasına büyük bir uyarı ile izin verildi. Fiziksel egzersiz ve zindan taraması gibi “günlük görevler” ile sunulan anime kahramanı hala “E-Rank” olarak sıralanabilir, ancak dünyanın en güçlü avcılarına rakip olma yolunda ilerliyor. Sung’u en son bıraktığımızda, neredeyse canını alacak olan üç başlı bir canavarı yenmişti, ancak güç seviyesinin olması gereken yerde olmadığını fark ettiği için yeni bir zindandan vazgeçti. Birinci sezon toplam on iki bölüm olarak belirlendi, bu da sezon finalinin birçok anime hayranının beklediğinden daha yakın olduğu anlamına geliyor.

Solo Leveling 8. Bölüm Önizlemesi

Solo Leveling, diğer birçok anime uyarlaması gibi bir manga olarak değil, daha ziyade bir “manhwa” olarak geldi. Güney Kore’den dijital bir çizgi roman olarak gelen Jinwoo Sung’un hikayesi bu formatta çoktan sona erdi, ancak anime hayranlarının gelecekte dört gözle bekleyecekleri birkaç sezon olabilir. Solo Leveling devam etse bile, Sung için kolay bir yol olmayacak.

2024’ün en büyük anime uyarlamalarından birine henüz göz atmadıysanız, ilk “7.5” bölüm Crunchyroll’da mevcut. Yayın servisi, ilk sezon sezon finaline doğru ilerlerken Solo Leveling’i şu şekilde tanımlıyor: “Tüm İnsanlığın En Zayıf Avcısı olarak bilinen E-seviye avcı Jinwoo Sung’un baskınlara katkısı, öldürülmemeye çalışmaktan ibarettir. Ne yazık ki annesinin hastane masrafları, kız kardeşinin okul masrafları ve kendisinin iş bulamaması yüzünden hayatını tehlikeye atmaktan başka çaresi yoktur. Bu yüzden daha büyük bir ödeme için bir fırsat ortaya çıktığında, bunu değerlendirir… sadece gücü şimdiye kadar gördüğü her şeyden daha üstün olan bir varlıkla yüz yüze gelmek için! Parti liderinin bir kolu eksik ve tek şifacı titreyen bir karmaşa içindeyken Jinwoo bir şekilde onlara bir çıkış yolu bulabilecek mi?” Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin veya çizgi roman, anime ve bu harika anime dünyasıyla ilgili her şeyi konuşmak için doğrudan @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Konosuba 3. Sezon Yeni Fragmanıyla Yayın Tarihini Belirledi

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir