Anime - Manga

Konosuba 3. Sezon Yeni Fragmanıyla Yayın Tarihini Belirledi

Isekai türü, anime dünyası söz konusu olduğunda şehirdeki en büyük şovlardan biri haline geliyor ve Konosuba, sektörün en iyilerinden biri olarak yer alıyor. Konosuba tarihinde o kadar popüler oldu ki, anime serisi patlayıcı büyücü Megumin’e odaklanan bir spin-off serisi almayı başardı. Ana seri bu bahar yayınlanacak ve macera çetesini nelerin beklediğine dair ipucu veren yeni bir fragman yayınlamakla kalmayıp Isekai’nin yayın tarihini de açıklayacak.

Konosuba’nın üçüncü sezonu büyük bir değişiklikle gelecek, çünkü gelecek bölümlerden sorumlu anime stüdyosu birinci ve ikinci sezonları yaratan stüdyo ile aynı olmayacak. İlk iki sezon, anime hayranlarının Log Horizon, The Junji Ito Collection ve orijinal Urusei Yatsura’nın çeşitli bölümleri üzerindeki çalışmalarıyla en iyi tanıyabilecekleri Studio Deen tarafından yaratıldı. Studio Drive üçüncü sezonu için serinin dizginlerini ele alacak, ancak Drive bu dünyayı ilk kez keşfetmiyor. Anime stüdyosu spin-off serisi Konosuba’yı yarattı: An Explosion on This Wonderful World adlı spin-off serisini yaratarak bu Isekai ortamı söz konusu olduğunda çaylak olmadıklarını göstermişti.

This Wonderful World İçin Yeni Bir Konosuba Fragmanı

Konosuba 3. Sezon 10 Nisan’da yayınlanacak ve Crunchyroll Japonya’da yayınlandığında seriyi yayınlama sözü veriyor. Isekai hayranları 2017’den bu yana anime uyarlamasının ana serisiyle geri dönmesini bekliyordu ve yeni fragman Kizuma ve şirketinin uğraşacağı deneme ve sıkıntıları gösteriyor.

Konosuba’nın Isekai dünyasına ilk kez dalıyorsanız, Crunchyroll diziyi şöyle tanımlıyor: “Bir trafik kazasından sonra, Kazuma Sato’nun hayal kırıklığı yaratan kısa hayatının sona ermesi gerekiyordu, ancak uyandığında karşısında güzel bir kız gördü. Kız, tanrıça Aqua olduğunu iddia ediyor ve başka bir dünyaya gidip yanında sadece bir şey götürmek isteyip istemediğini soruyor. Kazuma tanrıçanın kendisini getirmeye karar verir ve bir iblis kral tarafından yönetilen macera dolu bir fantezi dünyasına taşınırlar. Şimdi Kazuma sadece barış içinde yaşamak istemektedir, ancak Aqua bu dünyanın birçok sorununu çözmek istemektedir ve şeytan kral sadece bir süre için göz yumacaktır…”

Isekai anime serileri söz konusu olduğunda Konosuba listenizin başında mı? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin veya çizgi roman, anime ve bu harika anime dünyasıyla ilgili her şeyi konuşmak için doğrudan @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

One Piece Cosplay Ace ile Ateşleniyor

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir