5mid Bülten Anime - Manga

Spy x Family Code: White Filminin Süresi Açıklandı

Spy x Family bu yılın sonlarına doğru ilk filmiyle sinemalarda olacak ve Spy x Family Code: White hayranlarını filmin ne kadar uzun olacağı konusunda bilgilendirdi! Tatsuya Endo’nun Spy x Family’si zaten çok popüler bir mangaydı, ancak geçen yıl animenin ilk sezonunun başarılı bir şekilde yayınlanmasıyla daha da patladı. Anime hayranlar arasında o kadar popüler oldu ki, serinin sadece TV animesinin ikinci sezonuyla değil, aynı zamanda sinemalarda gösterime girecek yeni bir filmle de devam edeceği açıklandı.

Spy x Family Code: White, önceki manga veya anime sürümlerinde görülmeyen bir hikayeyi anlatan serinin ilk filmi olacak ve bu ayın sonlarında Japonya’daki sinemalarda gösterime girecek. Diğer uluslararası bölgelerdeki hayranlar yeni filmi kendi gözleriyle görmek için gelecek yıla kadar beklemek zorunda kalırken, Spy x Family Code: White, Japonya’daki hayranlarını sinemalarda ne kadar uzun süre oturacakları konusunda hazırlıyor çünkü resmi web sitesinde yapılan yeni bir güncelleme, filmin bir saat 50 dakikalık bir çalışma süresine sahip olduğunu listeledi. Yani hayranları iyi bir yolculuk bekliyor!

(Photo: TOHO Animation)

Spy x Family Filmi Nasıl İzlenir?

Spy x Family Code: White 22 Aralık’tan itibaren Japonya’da sinemalarda gösterime giriyor, ancak Crunchyroll filmi önümüzdeki yıl Kuzey Amerika’da hem İngilizce altyazılı hem de dublajlı olarak gösterime sokacaklarını doğruladı. Manga veya animede görülmeyen orijinal bir hikayeye sahip olan Spy x Family mangasının yaratıcısı Tatsuya Endo yeni karakter tasarımları sunarken, Takashi Katagiri Wit Studio ve CloverWorks için Spy x Family filmini yönetiyor, Ichiro Okuchi senaryoyu yazıyor ve Kyoji Asano baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.

Spy x Family Code’dan ne bekleyeceğinize gelince: White’ın hikayesinden neler beklediğimize gelince, Crunchyroll filmi şöyle tanıtıyor: “Adam bir casus. Kadın bir suikastçı. Loid ve Yor birlikte mükemmel bir aile gibi davranırken çifte hayatlarını kendilerine saklarlar. Ancak bir telepat olan evlatlık kızları Anya, onlardan habersiz ikisinin de heyecan verici sırlarını bilmektedir. Ailesini bir hafta sonu kış kaçamağına götürme kisvesi altında, Loid’in mevcut görevi Strix Operasyonu’nda ilerleme kaydetme çabası, Anya’nın yanlışlıkla olaya dahil olması ve dünya barışını tehdit eden olayları tetiklemesiyle zorlaşır!”

İlk Spy x Family filminde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir