Spy x Family Yaratıcısı Yeni Yılı Anya Art ile Karşılıyor

Spy x Family son birkaç yıldır olduğu gibi 2024 yılında da serinin başarılı olması için hazırlanıyor ve serinin yaratıcısı yeni.

Devamını Oku

Spy x Family 2. Sezon Özel Posteriyle Yor ve Becky’yi Öne Çıkarıyor

Spy x Family 2. Sezon, animenin bugüne kadarki en büyük hikayelerinden biri olan Cruise Adventure Arc’ı kısa süre önce tamamladı.

Devamını Oku

Spy x Family Code: White Filminin Süresi Açıklandı

Spy x Family bu yılın sonlarına doğru ilk filmiyle sinemalarda olacak ve Spy x Family Code: White hayranlarını filmin ne.

Devamını Oku

Spy x Family Yeni Anya Seslendirme Sanatçısını Duyurdu

Spy x Family, 2. Sezon İngilizce dublaj yayınında Anya Forger’ın yerine geçici olarak yeni bir seslendirme sanatçısının geçeceğini ve eski.

Devamını Oku

Spy x Family 2. Sezon Yor’un En Büyük Suikast Görevini Tanıtıyor

Spy x Family 2. Sezon, bu Sonbaharda yayınlanacak yeni bölümlerinin ilk büyük yayına hazırlanıyor ve Cruise Adventure Arc’ın fragmanı Yor.

Devamını Oku

Spy x Family 2. Sezon 28. Bölümü Özel Posterle Kutluyor

Spy x Family 2. Sezon, devam eden Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak yeniden yayında ve 28. Bölümün yayınlanmasını.

Devamını Oku

Spy x Family 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanları

Spy x Family yeni sezonuyla geri döndü ve Forger ailesini şimdiden sahnenin merkezine yerleştirdi. Hit dizi geçen yılki ilk bölümüyle.

Devamını Oku

Spy x Family 2. Sezon Nihayet Anya’nın Konuşulan Sahnesini Canlandırıyor

Sonunda geri döndü. Bir yıldan fazla süren bekleyişin ardından Spy x Family büyük dönüşünü gerçekleştirdi. Sevilen dizi bu sonbaharda Anya.

Devamını Oku

Spy x Family 2. Sezon Açılış Prömiyer Öncesi Yayınlandı: İzle

Spy x Family, Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak bu ay yeni bölümler için geri dönen muhtemelen önde gelen.

Devamını Oku

Netflix One Piece Program Yapımcısının Sıradaki Hedefi Spy x Family

Netflix’in One Piece’inin başarısını inkar etmek mümkün değil. Bazı hayranlar canlı aksiyon projesine tereddütle yaklaşırken, One Piece’in arkasındaki ekip Hasır.

Devamını Oku

Spy x Family Yaratıcısı Manga’nın Ertelendiğini Duyurdu

Spy x Family mangası geçtiğimiz hafta sonu en yeni bölüm güncellemesini kaçırdı ve manganın yaratıcısı büyük bir gecikme duyurusuyla hayranlarını.

Devamını Oku

Spy x Family En Çok Beklenen Anime Listesinde Birinci Sırada

Spy x Family en çok beklenen anime listesinde birinci sırada yer alırken, anime endüstrisi bir başka yoğun dönem için hazırlanıyor..

Devamını Oku

Spy x Family 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Spy x Family önümüzdeki ay animenin 2. Sezonuyla ekranlara geri dönüyor ve şimdi hayranlar 2. Sezonun ilk fragmanıyla yeni bölümlerden.

Devamını Oku