Anime - Manga

Spy x Family 2. Sezon 28. Bölümü Özel Posterle Kutluyor

Spy x Family 2. Sezon, devam eden Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak yeniden yayında ve 28. Bölümün yayınlanmasını yeni bir posterle kutluyor! Spy x Family 2. Sezon, genel olarak Sonbahar 2023 sezonunun en çok beklenen geri dönüşlerinden biriydi ve bu yeni partinin ilk bölümü, hayranları daha rahat Forger Ailesi maceralarının bazılarıyla yeniden heyecanlandırdı. Bu durum en yeni bölümde de devam ediyor çünkü hayranlar bu kez son bölümde ailenin dışından daha fazla şey görmek zorunda kaldılar.

Spy x Family 2. Sezon 28. Bölüm, Tatsuya Endo’nun orijinal manga serisinden çeşitli yaşam kesitlerini ele alan birden fazla hikayeye ayrılıyor ve hikayelerden biri Yuri Briar’ı 2. Sezon için animeye geri getiriyor. Serinin en yeni bölümündeki başrolünü kutlamak için Spy x Family Sezon 2, Ostania’ya iftira atmakla suçlanan bir muhabiri araştırırken Yuri’ye çok yoğun bir bakış atan Bölüm 28 için yeni bir poster yayınladı. Aşağıdan göz atabilirsiniz:

Spy x Family 2. Sezon 28. Bölüm Nasıl İzlenir

Spy x Family 2. Sezon 28. Bölüm “Mission and Family / The Elegant Bondman / The Heart of a Child / Waking Up” başlığını taşıyor ve Crunchyroll ve Hulu’da yayınlanıyor. Bölümle ilgili tanıtım şu şekilde: “Yuri, Gizli Polis’teki işinde harika gidiyor. Bugünkü görevi, Ostania’yı karalayan makaleleri Westalis’e sattığından şüphelenilen eski bir gazete muhabirini araştırmaktır. Anya’nın en sevdiği çizgi film kahramanı Bondman zarif casusluk hareketlerini sergiliyor!!!” Şu anda Spy x Family’nin anime akışının ilk sezonunu Crunchyroll ve Hulu ile de yakalayabilirsiniz.

Eğer daha önce hiç izlemediyseniz, Spy x Family animesini şöyle tanıtıyorlar: “Dünya barışı tehlikede ve gizli ajan (diğer adıyla Loid Forger) şimdiye kadarki en zor görevini yerine getirmek zorunda – bir aile babası gibi davranmak. Sevgi dolu bir koca ve baba gibi davranarak, yüksek profilli bir politikacıya yakınlaşmak için seçkin bir okula sızacaktır. Karısının ölümcül bir suikastçı olması ve ikisinin de birbirinin kimliğini bilmemesi dışında mükemmel bir kılıfı vardır. Ama biri biliyor, telepat olan evlatlık kızı.”

Spy x Family 2. Sezon’un en yeni bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir