Anime - Manga

Spy x Family En Çok Beklenen Anime Listesinde Birinci Sırada

Spy x Family en çok beklenen anime listesinde birinci sırada yer alırken, anime endüstrisi bir başka yoğun dönem için hazırlanıyor. Yaz sezonu sona eriyor ve Ekim ayı sonbahar sezonunun başlangıcını müjdeleyecek. Yeni şovlarla birlikte, kitleler ne izleyeceklerini anlamaya çalışıyorlar ve 2023 sonbaharının en çok beklenen başlıklarını sıralayan büyük bir yeni anket yayınlandı.

Anime Corner’da, anime hayranları sonbahar kursu için seçimlerini sunduktan sonra 12.000’den fazla oy sayıldı. Aşağıda görebileceğiniz gibi, ilk on seçim Ekim ayında yayınlanacak veya yayına geri dönecek yeni şovları içeriyor. Anime fandomunda neyin sıcak olacağını bilmek istiyorsanız, aşağıda okumaya devam edin:

  1. Spy x Family Season 2
  2. Attack on Titan: The Final Season Finale
  3. The Eminence in Shadow Season 2
  4. Frieren: Beyond Journey’s End
  5. Dr. Stone: New World Part 2
  6. Goblin Slayer 2
  7. The Rising of the Shield Hero Season 3
  8. Dead Mount Death Play Part 2
  9. The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You
  10. The Apothecary Diaries

Gördüğünüz gibi, Spy x Family ikinci sezon %7,31 oy oranıyla bu ankette birinci sırada yer aldı. Yaşamdan kesitler sunan komedinin Attack on Titan’ı geride bıraktığını görmek etkileyici, ancak bu sadece serinin ne kadar büyük olduğunu kanıtlıyor. Her yaştan ve her kesimden hayran Spy x Family’de sevecek bir şeyler bulabilir. Anya Forger’ı bir anime maskotu olarak tanımlamak çok fazla değil ve birinci sezonun başarısının ardından Spy x Family’nin sonbahar için planladığı büyük şeyler var.

Bu listedeki dizilerin birçoğu Attack on Titan gibi geri dönen hit diziler olduğu için hayranlara tanıdık gelecektir. Yine de dikkat edilmesi gereken bazı yeni diziler de var. Frieren yayınlandıktan sonra büyük ses getirdi ve The Apothecary Diaries görselliğiyle dikkat çekti. Bu sonbaharda izleyebileceğiniz yeni dizilere ihtiyacınız varsa, bu anime listesi sizi doğru yöne yönlendirecektir.

Bu Sonbahar 2023 listesinden ne anlıyorsunuz? Bu anime serilerinden herhangi birine göz atmayı planlıyor musunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir