Anime - Manga

Spy x Family Yaratıcısı Manga’nın Ertelendiğini Duyurdu

Spy x Family mangası geçtiğimiz hafta sonu en yeni bölüm güncellemesini kaçırdı ve manganın yaratıcısı büyük bir gecikme duyurusuyla hayranlarını şaşırttı! Spy x Family’nin mangası kısa bir süre önce Strix Operasyonu’nu neredeyse mahveden en büyük yaylarından birinin doruk noktasına ulaştı ve Twilight ile WISE’ın diğer üyeleri hala görev boyunca yaşanan her şeyin sonuçlarıyla başa çıkmaya çalışıyorlar. Ancak, yayının sona ermesi devam ederken, her şeyin arkasındaki yaratıcı, bir sonraki bölümden önce biraz bekleyeceğini duyurdu.

Manganın Spy x Family 88. Bölümünün Japonya’da 2 Ekim Pazartesi günü yayınlanması planlanıyordu (ve böylece uluslararası bölgelerde 1 Ekim’de mevcut olacaktı), ancak serinin yaratıcısı Tatsuya Endo, sosyal medyada hayranlarını şaşırtarak, yaratıcının taslağı zamanında gönderememesi nedeniyle bir sonraki bölüm için 16 Ekim Pazartesi gününe kadar bir gecikme olacağını duyurdu. Bekleme için hayranlarından özür dileyen Endo, Franky af dilerken Twilight ve Nightfall’un bir taslağını da paylaştı. Bir göz atın:

Spy x Family Nerede Bulabilirsiniz?

Spy x Family’nin mangası şu anda Viz Media’nın dijital Shonen Jump kütüphanesi ile okunabilir (en son üç bölüm ücretsiz olarak mevcut). Neyse ki anime de 2023 Sonbahar anime programı için planlanan dönüşüyle yakında geri dönüyor. Prömiyeri 7 Ekim’de yapılacak olan yeni sezon sadece Crunchyroll ile yayınlanacak. Tüm bunlar serinin ilk filmi Spy x Family Code’dan önce gerçekleşecek: White, bu Aralık ayında Japonya’daki sinemalarda da gösterime girecek.

Şu anda Spy x Family’nin ilk sezonunu Crunchyroll ile izleyebilirsiniz. Spy x Family animesi şu şekilde tanıtılıyor: “Dünya barışı tehlikede ve gizli ajan (diğer adıyla Loid Forger) şimdiye kadarki en zor görevini yerine getirmek zorunda – bir aile babası gibi davranmak. Sevgi dolu bir koca ve baba gibi davranarak, yüksek profilli bir politikacıya yakınlaşmak için elit bir okula sızacaktır. Karısının ölümcül bir suikastçı olması ve ikisinin de birbirinin kimliğini bilmemesi dışında mükemmel bir kılıfı vardır. Ama biri biliyor, telepat olan evlatlık kızı.”

Spy x Family mangasını şu anda nasıl buluyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir