Anime - Manga

Spy x Family 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanları

Spy x Family yeni sezonuyla geri döndü ve Forger ailesini şimdiden sahnenin merkezine yerleştirdi. Hit dizi geçen yılki ilk bölümüyle büyük ses getirdi ve şimdi Anya küçük ekrana geri döndü. Spy x Family’nin ikinci sezonu geçtiğimiz hafta merakla beklenen dönüşünü gerçekleştirdi ve şimdi de ikinci bölüme ilk bakış geldi.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, Spy x Family ikinci sezon ailemizi bir gezintiye çıkarmak üzere. Anya Forger evde bir şeye şaşırmış görünüyor ve Bond kesinlikle duruma tepki veriyor. Tek bir çekimde büyük kürk topunun yakın çekimini görebiliyoruz ve Bond’un Yor ile bir başka çekimi daha var. Köpek her an kaçmaya hazır görünüyor, bu yüzden nasıl bir önsezi yaşadığını ancak hayal edebilirsiniz.

Diğer fotoğraflar ise Eden Koleji’ndeki çocuklara odaklanıyor. Damian’ı arkadaşıyla bir gezide görebiliyoruz, bu yüzden çetenin bir maceraya hazırlandığını varsayabiliriz. Şimdi aklımızdaki tek soru Anya’nın Desmond’un oğlunu nasıl rahatsız edeceği?

Son Spy x Family raporlarına göre, ikinci sezonun ikinci bölümü iki hikaye arasında gidip gelecek. İlki “Bond’un Hayatta Kalma Stratejisi” başlığını taşıyor, yani köpek önsezisiyle bir şeyler görmüş olmalı. Yavru köpek bu başlık altında bu fotoğraflarda olduğu kadar gergin görünmekte haklı. İkinci hikaye ise “Damian’ın Saha Araştırma Gezisi” olarak hayata geçirilecek.

Spy x Family’nin ikinci sezonunu takip etmek istiyorsanız, bu çok kolay. Popüler dizi Crunchyroll’un yanı sıra Hulu’da da yayınlanıyor. Hayattan kesitler sunan casus gerilimi hakkında daha fazla bilgi için dizinin resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Usta casus Twilight, dünyanın iyiliği için tehlikeli görevlere gizli olarak gitme konusunda eşsizdir. Ancak evlenmek ve çocuk sahibi olmak gibi nihai bir görev aldığında, sonunda boyundan büyük bir işe kalkışmış olabilir! Başkalarına bel bağlayan biri olmayan Twilight’ın işi, seçkin bir özel okula sızma görevi için hem bir eş hem de bir çocuk temin etmektir. Bilmediği şey ise seçtiği eşin bir suikastçı, evlat edindiği çocuğun ise bir telepat olduğudur!”

Bu son Spy x Family önizlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Şimdiye kadar animenin ikinci sezonunu beğendiniz mi? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir