Anime - Manga

Spy x Family 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Spy x Family önümüzdeki ay animenin 2. Sezonuyla ekranlara geri dönüyor ve şimdi hayranlar 2. Sezonun ilk fragmanıyla yeni bölümlerden neler bekleyebileceklerine dair ilk bakışa sahip oldular! Tatsuya Endo’nun Spy x Family manga serisinden uyarlanan anime bir süredir en büyük yeni uyarlamalardan biriydi, bu nedenle ilk sezonun sona ermesinin ardından animenin hem TV dizisinin yeni sezonuyla hem de bu yılın sonlarında Japonya’daki sinemalarda gösterime girecek ilk filmiyle geri dönmesi sürpriz olmadı.

Spy x Family 2. Sezon, yaklaşan Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak bu Ekim ayında yeni bölümler için geri dönen büyük serilerden biri ve mangadan şimdiye kadarki en havalı bölümlerden bazılarını içerecek. Sadece Loid ve Yor’un bir randevuya çıkması değil, aynı zamanda Yor için bugüne kadarki en kanlı ve en şiddetli bölümlerden birine dair çok daha büyük bir tanıtım da var. Spy x Family 2. Sezon için yayınlanan ilk fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Spy x Family 2. Sezon Nasıl İzlenir

Spy x Family 2. Sezonunun 8 Ekim’de Japonya’da yayınlanması planlanıyor ancak bu yazının yazıldığı sırada henüz uluslararası yayın detayları açıklanmamıştı. Yeni sezonda geri dönen bir kadro ve seslendirme kadrosu yer alacak ve fragmanda Ado tarafından seslendirilen “Kurakura” başlıklı yeni açılış teması ve Vaundy ve Cory Wong tarafından seslendirilen “Todome no Ichigeki” başlıklı yeni bitiş teması yer alıyor.

Önümüzdeki ay 2. Sezon prömiyerini yapmadan önce Spy x Family’nin animesine yetişmek istiyorsanız (ve Spy x Family Code: White filmi 22 Aralık’ta Japonya’da gösterime girmeden önce), bölümleri Crunchyroll’da bulabilirsiniz. Seriyi şöyle tanıtıyorlar: “Dünya barışı tehlikede ve gizli ajan Twilight şimdiye kadarki en zor görevini yerine getirmek zorunda – bir aile babası gibi davranmak. Sevgi dolu bir koca ve baba gibi davranarak, yüksek profilli bir politikacıya yakınlaşmak için elit bir okula sızacaktır. Karısının ölümcül bir suikastçı olması ve ikisinin de birbirinin kimliğini bilmemesi dışında mükemmel bir kılıfı vardır. Ama biri biliyor, telepat olan evlatlık kızı!

Spy x Family 2. Sezon’un bu ilk görüntüsü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

2 Comments

  • TUNA 26 Eylül 2023

    2. Sezon ne zaman Türkiye ‘ye gelir ?

    • Choie 27 Eylül 2023

      10 ekim yazıyordu orada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir