Avatar Son Hava Bükücü Appa'yı Nasıl Tasarladıklarını ve Daha Fazlasını BTS Videosunda Açıklıyor Anime - Manga

Avatar Son Hava Bükücü Appa’yı Nasıl Tasarladıklarını ve Daha Fazlasını BTS Videosunda Açıklıyor

Avatar Son Hava Bükücü, orijinal animasyon dizisinin ünlü yaratıklarının çoğunu yeni canlı aksiyon dizisi için hayata geçirdi ve Netflix, yaratıcı ekibin bunu nasıl gerçekleştirdiğini gösteren yeni bir sahne arkası videosu paylaştı! Avatar: Son Hava Bükücü bu hafta sonu Netflix’te yeni canlı aksiyon dizisi çekimlerine başladı ve son birkaç gündür sıralamalarını hızla domine etti. Ancak hayranlar dizinin orijinal animasyon serisini bu yeni şekilde sergilemede başarılı olup olmadığını tartışmaya devam ederken, görsel efektlerini övmeye devam eden birçok kişi var.

Appa, Momo gibi ünlü yaratıkların CG ile hayata geçirilmesi için geçerli. Bu yaratıkların her birinin ve fantastik canavarların daha fazlasının bu yeni yorum için nasıl hazırlandığını gösteren Netflix, Avatar: Son Hava Bükücü’nün yapımında bu ünlü canavarları hayata geçirmenin arkasındaki felsefeleri ve süreci ortaya koyan yeni bir kamera arkası görüntüsü paylaştı. Aşağıdan izleyebilirsiniz:

Avatar Son Hava Bükücü Nedir?

ComicBook.com’dan Megan Peters, serinin hayranların ilgisini çekip çekmediğine gelince, resmi incelememizde Avatar: Son Hava Bükücü hakkında şunları söyledi: “…Avatar: Son Hava Bükücü ilerlemeyi hak ediyor. Canlı aksiyon uyarlaması, Hollywood’un yıllar önceki kötü girişiminin antitezi. Uyarlama, yaptığı değişikliklerle büyük riskler alıyor ama bunların hepsi hikayeye özgün bir şekilde hizmet ediyor. Cesur estetiğine rağmen Netflix’in Avatar: Son Hava Bükücü’sü Nickelodeon’un en büyük serisine yeni ve sadık bir yaklaşım getiriyor, ancak sadık bir izleyiciyseniz bu cesur uyarlama size göre olmayabilir.”

Netflix’te izleyebileceğiniz için diziyi kendiniz değerlendirebilirsiniz. Aang rolünde Gordon Cormier, Katara rolünde Kiawentiio, Sokka rolünde Ian Ousley, Prens Zuko rolünde Dallas Liu, Azula rolünde Elizabeth Yu, Ateş Lordu Ozai rolünde Daniel Dae Kim ve daha fazlasından oluşan çekirdek bir oyuncu kadrosunun rol aldığı canlı aksiyon dizisinin ilk sezonu, orijinal animasyon şovunun ilk sezonunu uyarlıyor.

Netflix’in Avatar: Son Hava Bükücü’sünde Appa ve diğer hayvanlar hakkında ne düşündünüz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin! Hatta animasyonla ilgili her şey ve diğer harika şeyler hakkında bana doğrudan ulaşabilirsiniz @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Kagurabachi Yaratıcısı Naruto’yu En İyi Manga Olarak Açıkladı

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir