Anime - Manga

Avatar Son Hava Bükücü Netflix Yeni Teaser ile Çıkış Tarihi Geri Sayımını Başlattı

Avatar Son Hava Bükücü, Netflix’te canlı aksiyon dizisi olarak ilk gösterimini yapacak ve dizi, büyük prömiyeri için geri sayımı başlatan özel yeni bir teaser ile yayına hazırlanıyor! Netflix’in şu anda üzerinde çalıştığı birkaç canlı aksiyon uyarlaması var ve önümüzdeki yıl en çok beklenenlerden biri de şüphesiz Avatar Son Hava Bükücü’nün yeni yorumu. Animasyon serisinin geçmişte bir canlı aksiyon filmi çekilmesiyle, hayranlar bu yeni Netflix dizisinin daha önce gelenlerin tuzaklarından kaçınabileceğini umuyor. Bu da onu beklemeyi daha da zorlaştırıyor.

Aang’in 100 yıl boyunca mühürlenmesi gibi, canlı aksiyon Avatar Son Hava Bükücü dizisinin Netflix’te ilk gösterimini yapmasına da 100 gün kaldı. Avatar Son Hava Bükücü, bu durumu kutlamak ve hayranlarının önümüzdeki Şubat ayında vizyona girmesini sabırsızlıkla beklemelerini sağlamak için, bu ayın başlarında Geeked Week 2023 kapsamında yayınlanan fragmanla hayranlarının göremediği ana oyuncu kadrosunu birkaç yeni şekilde gösteren özel bir teaser paylaştı. Aşağıdan izleyebilir ve geri sayıma başlayabilirsiniz.

(Photo: Netflix)

Avatar Son Hava Bükücü Ne Zaman İzlenir?

Avatar Son Hava Bükücü’nün yeni canlı aksiyon dizisi 22 Şubat 2024’te Netflix’e geliyor. Her biri bir saat uzunluğunda sekiz bölümden oluşacak dizinin oyuncu kadrosunda Aang rolünde Gordon Cormier, Katara rolünde Kiawentiio, Sokka rolünde Ian Ousley, Prens Zuko rolünde Dallas Liu, Ateş Lordu Ozai rolünde Daniel Dae Kim ve çok daha fazlası yer alıyor. Albert Kim showrunner, yürütücü yapımcı ve yazar olarak görev yaparken Dan Lin, Lindsey Liberatore, Roseanne Liang ve Michael Goi yürütücü yapımcı olarak anlaştı.

Netflix, Avatar Son Hava Bükücü’yü şu şekilde tanıtmaya başladı: “Su, toprak, ateş ve hava. Bu dört ulus bir zamanlar uyum içinde yaşıyordu ve dört elementin de efendisi olan Avatar aralarında barışı koruyordu. Ancak Ateş Ulusu saldırıp Hava Göçebelerini yok ettiğinde her şey değişti; bu, ateş bükücülerin dünyayı fethetmek için attıkları ilk adımdı. Avatar’ın mevcut enkarnasyonu henüz ortaya çıkmamışken, dünya umudunu kaybetti. Ancak genç bir Hava Göçebesi ve türünün son örneği olan Aang (Gordon Cormier) bir sonraki Avatar olarak hak ettiği yeri almak üzere yeniden uyandığında, karanlıkta bir ışık gibi umut doğar.”

Sinopsis şöyle devam ediyor: “Aang, yeni arkadaşları Sokka (Ian Ousley) ve Katara (Kiawentiio) ile birlikte, kardeşler ve Güney Su Kabilesi üyeleri, dünyayı kurtarmak ve Ateş Lordu Ozai’nin (Daniel Dae Kim) korkunç saldırısına karşı savaşmak için fantastik, aksiyon dolu bir maceraya atılıyor. Ancak onları yakalamaya kararlı Veliaht Prens Zuko (Dallas James Liu) ile bu kolay bir iş olmayacaktır. Yol boyunca karşılaştıkları birçok müttefikin ve renkli karakterin yardımına ihtiyaçları olacak.”

Avatar Son Hava Bükücü’nün 100 gün içinde Netflix’te yayınlanacağını görmek için heyecanlı mısınız? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir