Anime - Manga

Boruto: Naruto Next Generations Cosplay Kashin Koji’yi Geri Getiriyor

Boruto: Naruto Next Generations, son zamanlarda hem manga hem de anime uyarlamasında bazı büyük değişiklikler yaşadı. Kara Organizasyon lideri Jigen’in ölümünün ardından, ninja dünyası Code ve onun kötücül enklavın yeni yinelemesi sayesinde yepyeni bir tehdide odaklanıyor. Şu anda, en son Jigen’e karşı savaşırken görülen ve Kara’daki büyük sarsıntının ardından şu anda bağlılığı bilinmeyen Jiraiya klonu Kashin Koji’nin önemli bir üyesinden haber alınamıyor.

Kashin Koji, Jigen’e karşı dövüşürken bazı iyi vuruşlar yapmayı başardı, ancak Kara liderinin bu süreçte kozunu ve gücünü ortaya çıkarmasıyla dövüşü kaybetti. Boruto Naruto evreni bu dövüşten bu yana ninja dünyasına pek çok karakter kazandırdı, ancak Koji’nin durumu büyük bir soru olmaya devam ediyor. Jigen’in ölümü ve Code’un Kara’nın yeni lideri olmasının ardından, Kashin Koji’nin kendini koridorun hangi tarafında bulacağını görmek ilginç olacak. Kaderin ilginç bir cilvesi olarak, son olayların ardından Boruto mangasında Kashin’in Boruto Uzumaki’ye akıl hocalığı yapması da söz konusu olabilir.

Boruto: Naruto Next Generations | Kashin Koji Rises

Kashin Koji’nin kimliği Boruto: Naruto Next Generations’ın ilk aşamalarında uzunca bir süre gizemini korudu. Naruto Uzumaki’nin akıl hocası Jiraiya ile aynı genetik materyali kullanarak doğduğu ortaya çıktığında, ninja yetenekleri çok daha anlamlı hale gelmeye başladı çünkü doğrudan “Sapık Bilge “den gelen güçler oluşturabiliyordu. Shonen serisine geri dönerse, geri dönüşü ninja dünyasında bazı büyük dalgalanmalar yaratacaktır.

Boruto Uzumaki’ye odaklanan manga, yaratıcısı Masashi Kishimoto’nun aylık programıyla yeni bölümler yayınlamaya devam ederken, anime uyarlamasına ara verildi. Studio Pierrot şu anda orijinal Naruto serisinin bu sonbaharda yayınlanacak dört yeni bölümü üzerinde çalışıyor. Boruto: Naruto Next Generations için ikinci bir bölüm onaylandı, ancak Pierrot anime hayranlarına animenin ne zaman geri dönmesini bekleyebileceğimize dair bir yayın penceresi vermedi.

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir