Anime - Manga

Grand Theft Auto için Spotify Playlisti Oluşturuldu

Grand Theft Auto 5, on yılı aşkın bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, büyük ölçüde geliştirici Rockstar Games’in GTA Online’a sürekli yeni içerik eklemesi sayesinde piyasadaki en büyük video oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, stüdyo nihayet Aralık ayı başında uzun soluklu serinin bir sonraki oyununu açıklamaya hazırlanıyor ve herkes bunu kutluyor. Grand Theft Auto 6’nın yaklaşan duyurusuna hazırlanmak için kullanıcılara 100 şarkılık bir liste sunmak üzere serinin dört bir yanından müzikleri bir araya getiren bir Grand Theft Auto Radio çalma listesi hazırlayan Spotify da buna dahil.

Elbette, bu Spotify çalma listesi sizin zevklerinize göre uyarlanmıştır, bu nedenle GTA ile ilgili bir ton şarkı içeriyor olsa da, herkesin listesi biraz farklı görünecektir. Ne yazık ki, oyuncuların Grand Theft Auto’da sevdiği meşhur radyo reklamlarını eklemenin herhangi bir yolu yok gibi görünüyor ya da hayranların favorisi haline gelen talk show bölümlerini eklemek için bir seçenek yok gibi görünüyor. Bununla birlikte, seri her zaman çeşitli türlerde harika müziklere sahip olmuştur, bu nedenle bir tane arıyorsanız bu sağlam bir çalma listesidir. Ekip GTA Online aracılığıyla yeni müzikler eklemeye devam ettiğinden, türlerin ve dönemlerin bir karışımı olduğundan ve size bol çeşitlilik sağladığından emin olabilirsiniz.

Grand Theft Auto 6 Ne Zaman Duyurulacak?

Rockstar Games Grand Theft Auto 6’nın ilk fragmanını yayınlayacağı kesin tarihi açıklamadı, ancak bunun Aralık ayı başında gerçekleşeceğini söyledi. Büyük olasılıkla bu, fragmanı bu yılki The Game Awards’da göreceğimiz anlamına geliyor, ancak Rockstar kesinlikle Geoff Keighley’in ödül töreninden tamamen ayrı kendi etkinliğiyle yeterince heyecan yaratabilir. Fragmanı duyuran tweet sadece birkaç gün içinde 1,5 milyon beğeni aldığında bu durum daha da netleşti.

The Game Awards’da olsun ya da olmasın, GTA 6 fragmanı interneti kırıp geçirecek. Umarız, duyurunun ardından gerçek oyunun elimize geçmesi için daha fazla beklememiz gerekmez. Ne de olsa yeni bir Grand Theft Auto piyasaya sürülmeyeli on yıldan fazla oldu. Önümüzdeki bir ya da iki yıl içinde piyasaya sürmeyi planlamadan bu kadar büyük bir şeyi açıklamayacaklarını düşünmek zorundasınız.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir