My Hero Academia 7. Sezon Yeni Tanıtımı Kötü Adamını Sahnenin Merkezine Yerleştiriyor Anime - Manga

My Hero Academia 7. Sezon Yeni Tanıtımı Kötü Adamını Sahnenin Merkezine Yerleştiriyor

My Hero Academia’nın yedinci sezonunun küçük ekrana gelmesi uzun sürmeyecek. Sağlam bir altıncı sezonun ardından, popüler süper kahraman dizisi geçen yıl yedinci sezon üzerinde çalışmaya başladı. Şimdi, dizinin geri dönüşüne sadece aylar kaldı ve bize yedinci sezonun kötü adamlarını merkeze koyan yeni bir tanıtım verildi.

My Hero Academia 7. Sezon Yeni Kötü Adamı

Aşağıda görebileceğiniz gibi, yeni tanıtım My Hero Academia animesinin evi olan Studio Bones’un izniyle geliyor. Tanıtım Shigaraki’yi merkeze koyarken, pelerinli kötü adam kan dökmeye hazır görünüyor. Dani’ye gelince, ateşli kötü adamı bu tanıtımda solda görebiliyoruz ve tamamen beyaz bir kıyafet giyiyor. Sağda, Toga okul üniformasıyla hemen hemen aynı görünüyor, ancak Twice’ın ölümünün ardından Toga’nın yeni bir seviyede olduğunu biliyoruz.

Elbette, bu karede bir kötü adam daha var ve hepimiz onu iyi tanıyor olmalıyız. My Hero Academia yedinci sezon All For One ile oldukça yakından ilgilenecek. Bu kötü adam yüzyıllar boyunca insanlığı tehdit etmiştir. All For One’ı sonsuza dek ortadan kaldırmak Deku ve yoldaşlarına düşecek. Ancak Shigaraki her zamankinden daha güçlüyken, Deku’nun bu iki tehditle nasıl başa çıkacağı merak konusu.

Şu anda, My Hero Academia yedinci sezon bu yaz tüm yakıcı sorularımızı keşfetmeye hazırlanıyor. Animenin yeni sezonu 4 Mayıs’ta yayınlanacak, bu yüzden süper kahraman serisini yakalamak için zamanınız var. Animesi Hulu’dan Crunchyroll’a kadar her yerde bulunabilir. My Hero Academia mangasına gelince, Shonen Jump uygulamasında düzenli olarak yayınlanan yeni bölümlerle hala yayında. Popüler seri hakkında daha fazla bilgi için resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Izuku hayatı boyunca bir kahraman olmanın hayalini kurmuştur; bu herkes için yüce bir hedeftir ama süper güçleri olmayan bir çocuk için özellikle zordur. Doğru, nüfusun yüzde sekseninin bir tür süper güç “tuhaflığına” sahip olduğu bir dünyada, Izuku tamamen normal doğacak kadar şanssızdı. Ancak bu onun dünyanın en prestijli kahraman akademilerinden birine kaydolmasını engellemeye yetmiyor.”

Bu yeni My Hero Academia tanıtımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumların yanı sıra Twitter ve Instagram’da ne düşündüğünüzü bize bildirin. Ayrıca görüşlerinizi paylaşmak için bana @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Kagurabachi Yaratıcısı Naruto’yu En İyi Manga Olarak Açıkladı

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir