Anime - Manga

My Hero Academia Bakugo’nun Yeni Gücünün Ardındaki Sırrı Açıklıyor

My Hero Academia’nın mangası şimdi Katsuki Bakugo’nun serideki son dövüşünü başlatıyor ve serinin en yeni bölümü onun yeni güç seviyesinin ardındaki sırrı ortaya çıkardı! Bakugo, Tomura Shigaraki’nin ellerinde ölmüş gibi göründükten sonra manganın bölümlerini kaçırdığı bir yılı aşkın süre sonunda aksiyon sahnesine geri döndü. Artık resmi olarak savaşa tam anlamıyla katıldığına göre, şimdi All For One ile bir savaşın içinde ve kendini sınırlarının ötesine itiyor. Ancak Bakugo gücünü daha fazla gösterirken, tuhaflığının yeni bir seviyesine dokunuyor.

Bakugo ölümcül bir darbe almadan önce Quirk Evrimini göstermeye başlamıştı, ancak hayata döndüğünden beri Bakugo gücünün yeni bir seviyesini gösterdi. All For One’a karşı mücadele devam ederken, Bakugo daha da evrimleşmiş gücünden daha fazla yararlanmaya ve nasıl çalıştığını anlamaya başlıyor. Parçaları bir araya getirdikçe, hissettiği her şeyin acısı, zamanlamayı yakaladıkça her patlamasının izlenmesini kolaylaştırıyor.

(Photo: Shueisha)

My Hero Academia: Bakugo’nun Sırrı Ne?

My Hero Academia Bölüm 406, Bakugo’nun All For One’a karşı verdiği mücadeleyle devam ediyor ve Bakugo gücüyle birlikte hissettiği yeni bir “yan etkiyi” daha iyi idare edebilmek için savaşıyor. Dövüştükçe, Bakugo yeni yetenekleriyle başa çıkmanın püf noktasının hissettiği acı olduğunu anlıyor. Kan dolaşımında akan her bir ter damlasının acısını hissettikçe (ki bu da nihayetinde hayata dönmesine yardımcı olmuştur), bunların yerlerini ve zamanlamasını tespit eder ve artık savaşta ortaya çıkan ekstra patlamalar üzerinde daha fazla kontrol sahibi olur.

Değişen yeteneklerini daha iyi anladıkça, bir dövüşte Izuku Midoriya’yı bile geçebileceğini hissediyor. Hatta All For One’ı şaşırtmayı ve kötü adamı oyundan düşürmeyi bile başarıyor ve bu Bakugo’nun seride bugüne kadarki en önemli dövüşü olduğu için her küçük avantaj büyük önem taşıyacak. Muhtemelen bunu destekleyecek güce de sahip.

My Hero Academia’nın son bölümlerinde Bakugo’nun değişen gücü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir