Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon 3. Bölüm Açılışı Yayınlandı: İzle

Rick And Morty’nin yedinci sezonunda, özellikle de karakterlere hayat veren seslendirme sanatçıları söz konusu olduğunda bazı büyük değişiklikler yaşandı. Adult Swim’in ortak yaratıcı Justin Roiland ile bağlarını koparmasının ardından, seslendirme sanatçıları Ian Cardoni ve Harry Belden sırasıyla Rick Sanchez ve Morty Smith rollerini üstleniyor. Üçüncü bölümün yayınlanmasından önce Adult Swim, Rick’in tüylerini diken diken etmeyi amaçlayan bir romantizme işaret ediyor gibi görünen bir bölümün açılışını yayınladı.

Rick’in terapisti Dr. Wong’un dizinin başından beri çılgın bilim adamıyla çekişmeli bir ilişkisi var. Rick altı sezon boyunca hem ailesiyle ilişkileri hem de akıl sağlığı üzerinde çalışarak uzun bir yol kat etti. “Air Force Wong” ile Başkan Rick’in psikiyatristiyle bir ilişki başlatmaya çalışıyor gibi görünüyor ki bu da Morty’nin büyükbabası için birkaç baş ağrısından daha fazlasına neden olabilir.

Hava Kuvvetleri Wong Açılışı

Rick and Morty 7. Sezon 3. Bölümü “Air Force Wong” başlığıyla 29 Ekim Pazar günü Adult Swim kanalında saat 11:00’de yayınlanacak. Bölüm, “Virginia aşıklar içindir Broh” şeklinde tanıtılıyor. Rick’in dizideki en sabit ve güvenilir düşmanlarından biri olan Başkan’ın sezonun bu kadar erken bir döneminde bir bölüm için geri döndüğünü görmek oldukça sevindirici; zira Başkan’ın son seferinde başka bir yüzleşme için ortaya çıkması neredeyse tüm 6. Sezonu bulmuştu.

Yedinci sezonun Rick And Morty hayranlarını nelerin beklediği konusunda daha iyi bir fikir edinmek için, yedinci sezonun resmi açıklaması şöyle: “Rick ve Morty geri döndü ve her zamankinden daha çok kendileri gibi konuşuyorlar! Yedinci sezondayız ve olasılıklar sonsuz: Jerry’nin nesi var? EVIL Summer?! Ve liseye geri dönecekler mi?! Belki de dönmeyecekler! Ama hadi öğrenelim! Muhtemelen geçen sezondan daha az sidik var. Rick and Morty, 100 yıl! Ya da en azından 10. sezona kadar!”

Rick And Morty’nin yedinci sezonunu şu ana kadar beğendiniz mi? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir