Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon 4. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı: İzle

Rick and Morty, şimdiye kadar 7. Sezon için yayınladığı her tanıtımla Rick’in meşhur spagettisiyle dalga geçiyordu ve görünen o ki hayranlar nihayet sezonun 4. Bölümünün tanıtımıyla bunun neyle ilgili olduğunu görebilecekler! Rick and Morty 7. Sezon, şimdiye kadarki ilk birkaç bölümü boyunca hayranlarını Rick ile yeniden tanıştırdı, ancak bunun dezavantajlarından biri, Smith Ailesi’nin geri kalanını daha az görmek anlamına geliyordu. Ancak sezonun bir sonraki bölümüyle birlikte bunun değişeceğine dair iyi bir işaret var.

Rick and Morty hayranları, 7. Sezon için yayınlanan ilk tanıtım materyallerinde Rick’in “meşhur spagettisini” övdüğü klibe sıkı sıkıya sarılmışlardı (çünkü bu, ilk posterin ana unsurlarından biriydi ve genel olarak 7. Sezon için yayınlanan ilk gerçek tanıtım görseliydi) ve Rick and Morty 7. Sezon 4. Bölüm için yayınlanan ilk tanıtım klibinin odak noktası olduğu için sonunda bunun ne anlama geldiğini göreceğiz gibi görünüyor. “That’s Amorte” başlığını taşıyan ve X’te @swimpedia tarafından tespit edilen yeni bölüm tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Rick and Morty 7. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman İzlenir?

Rick and Morty 7. Sezon 4. Bölümü “That’s Amorte” başlığını taşıyor ve 5 Kasım Pazar günü saat 11:00’de Adult Swim kanalında yayınlanacak. Bölümün tanıtımı şu şekilde yapılıyor: “Broh, That’s-a some good spaghetti.” Adult Swim başkanı Michael Ouweleen, bu ayın başlarında New York Comic Con 2023 sırasında bu bölümün sezonun en önemli bölümlerinden biri olacağından bahsetti. Ouweleen, “Bu şu anda hiçbir anlam ifade etmeyecek,” diye söze başladı.

“Spagetti bölümü. Ciddiyim, sadece izleyin. Başka hiçbir dizinin yapamadığı ve iyi yapamadığı bir şey, bu yüzden aklımda Vat of Acid ve Pickle Rick bölümleriyle birlikte spagetti bölümünü de koyuyorum.” Ayrıca daha önce gelecek bölümlerde (özellikle sezon ortasından bahsederek) servis edilen kanondan daha fazlasını göreceğimizi ima eden Rick and Morty’nin spagetti ile başlayabilecek bazı bgi planları var gibi görünüyor.

Rick and Morty’nin bir sonraki bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

 

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir