Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon 7. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı: İzle

Rick and Morty 7. Sezonunun son bölümlerine yaklaşıyor ve şimdi hayranlar 7. Bölümün tanıtımıyla bundan sonra neler olacağına dair ilk bakışa sahip oldular! Rick and Morty 7. Sezon şimdiye kadar öncelikle Rick’e odaklandığı ve daha sonra Morty’yi de dahil ettiği için çılgın bir sezon oldu. Ancak yeni sezonun genelinde eksik olan bir şey, Smith Ailesi’nin geri kalanıyla olan etkileşimlerdi. Neyse ki bu durum sezonun son bölümlerinde değişmeye başladı ve gelecek bölümlere dair ilk bakışla da devam edecek gibi görünüyor.

Rick and Morty 7. Sezonda Summer’a birkaç satır dışında oldukça az yer verildi ve umarız bu durum değişir çünkü gelecek bölümün tanıtımında Summer’ın ön planda olacağı belirtiliyor. Rick and Morty 7. Sezon 7. Bölüm tanıtımı, sezonun açılış jeneriğinde parlatılmış bir Summer’a hızlı bir bakış atarak, Morty ve Summer’ın Rick ile olan dinamiğinin bir sonraki bölümde olup bitenlerin merkezinde olacağını gösteriyor. X’te (eski adıyla Twitter) @swimpedia tarafından tespit edilen tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz:

Rick and Morty 7. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman İzlenir?

Rick and Morty 7. Sezon 7. Bölümü “Wet Kuat Amortican Summer” başlığıyla 26 Kasım Pazar günü saat 11:00’de Adult Swim kanalında yayınlanacak. Bölüm şu şekilde tanıtılıyor, “Lise, Broh. Morty ve Summer bu bölümde takılıyor.” Rick and Morty 7. Sezon, Smith ailesinin geri kalanını sezonun ilk yarısında kenara iterken, nihayet bu bölüm grubunda Summer’ı ilk kez gerçek anlamda daha fazla göreceğiz gibi görünüyor.

Rick and Morty sezonun son bölümlerini tamamlarken, Adult Swim’in resmi web sitesi üzerinden (kablolu yayın aboneliği ile) Rick and Morty 7. Sezon’un şimdiye kadarki bölümlerini takip edebilirsiniz. Adult Swim yeni bölümleri şöyle tanıtıyor: “Rick ve Morty geri döndü ve her zamankinden daha çok kendileri gibi konuşuyorlar! Yedinci sezondayız ve olasılıklar sonsuz: Jerry’nin nesi var? EVIL Summer?! Ve liseye geri dönecekler mi?! Belki de dönmeyecekler! Ama hadi öğrenelim! Muhtemelen geçen sezondan daha az sidik var. Rick and Morty, 100 yıl! Ya da en azından 10. sezona kadar!”

Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty’nin bir sonraki 7. Sezon bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir