Anime - Manga

Tower of God 2. Sezon Hikaye Arkları Açıklandı

Tower of God bu yılın sonlarında animenin 2. Sezonuyla ekranlara geri dönecek ve seriyle ilgili en yeni güncelleme yeni sezonda ele alınacak hikaye arkını ortaya çıkardı! Tower of God dört uzun yıl önce Crunchyroll ve Webtoon’un Kore webcomic’lerini yeni anime uyarlamalarına uyarlama çabasının bir parçası olarak prömiyerini yaptı. Başarısı, Tower of God’ın ikinci sezon çalışmalarının başladığını duyurmasına yol açtı ve hayranlar uzun bir bekleyişin ardından nihayet bu yılın sonlarında bu çabaların meyvesini görebilecekler.

Tower of God bu hafta sonu erken saatlerde animenin 2. Sezonuna ilk gerçek bakışı paylaştı ve yeni sezonun animasyonuna ilk bakışı ortaya çıkardı. Yeni sezonun ne tür bir yapım stüdyosuna, kadroya veya oyuncu kadrosuna sahip olacağı henüz açıklanmadı, ancak Bam seslendirme sanatçısı Taichi Ichikawa seriye yeni bir rolle geri döndüğünü duyurdu. Ichikawa ayrıca yeni sezonun ilk hikayesi olan Return of the Prince’i de doğruladı: “İkinci sezon, birinci sezondaki olaylardan altı yıl sonra geçen Return of the Prince arc ile başlıyor. Sezon Ja Wangnan’ın bir kez daha sınava girmesiyle başlıyor.”

(Photo: Naver Corporation)

Tower of God 2. Sezon Hikaye Arkaplanı Açıklandı

Ichikawa, ilk sezonun uçurumundan altı yıl sonra geçen bu yeni bölüm için yepyeni bir karakter olarak geri döneceğinin sinyallerini veriyor: “İkinci sezonda Jyu Viole Grace’i seslendireceğim. Kendisi kulenin kralı Zahard’a karşı çıkan bir suç örgütü olan FUG’ın Avcı Adayı. Büyük bir sırrı olan kilit bir karakter gibi görünüyor. Hikayenin Jyu Viole Grace aracılığıyla nasıl sonuçlanacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Ja Wangnan ve Jyu Viole Grace’in etrafında çeşitli müttefikler toplanıyor ve kuleye tırmanırken çeşitli zorlu sınavlarda çeşitli düşmanlarla savaşıyorlar.”

Neyse ki bu yeni sezonun neler içereceğini öğrenmemiz çok uzun sürmeyecek çünkü Tower of God 2. Sezon, 2024 Yaz anime programının bir parçası olarak bu Temmuz ayında prömiyerini yapacak. Crunchyroll yeni sezonu Japonya dışında da yayınlayacak ve serinin ilk sezonunu da buradan takip edebilirsiniz.

Tower of God 2. Sezonda ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin! Hatta animasyonla ilgili her şey ve diğer harika şeyler hakkında bana doğrudan ulaşabilirsiniz @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

One Piece Cosplay Ace ile Ateşleniyor

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir