Araştırma

Amazon Prime Gaming’in Şubat 2024 İçin Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Prime Gaming, Şubat ayı boyunca Amazon Prime abonelerine ücretsiz indirip oynayabilecekleri yedi yeni oyun sunduğunu duyurdu, bu oyunlar arasında klasiklerden Fallout da bulunuyor. Amazon Prime üyeliği olan herkes, Prime Gaming avantajlarını kullanma imkanına sahip.

Her ay, Prime Gaming abonelerine erişilebilen yeni ücretsiz oyunlar ekleniyor. Ücretsiz aylık oyunların yanı sıra, Prime Gaming’in sunduğu diğer faydalar arasında her ay bir Twitch kanalına ücretsiz abonelik, ek Twitch avantajları ve çeşitli oyunlarda kullanılabilecek oyun içi öğeler bulunmaktadır. Geçtiğimiz ay, Prime Gaming Ocak ayı için Endling: Extinction is Forever, Apico, Atari Mania ve Yars: Recharged oyunlarını ücretsiz olarak sunmuştu. Bu ay ise aboneler, daha geniş bir oyun yelpazesiyle keyifli vakit geçirecekler.

Prime Gaming, Şubat ayında abonelerine Fallout, Breakout Recharged, Missile Command: Recharged, Criminal Archives: Alphabetic Murders – Collector’s Edition, Tempest 4000, Blade Assault ve Gravitar: Recharged gibi oyunları indirmeleri için sunuyor. Bu oyunlar, ay boyunca aşamalı olarak yayınlanacak. Şimdilik, aboneler Fallout’u GOG’dan ve Breakout Recharged’ı Epic Games Store’dan indirebilirler. Diğer oyunlar için biraz daha beklemek gerekiyor; örneğin, Missile Command: Recharged 8 Şubat’ta Epic Games Store’da yerini alacak. Aboneler, ayın yayın takvimini takip ederek bu ücretsiz oyunları kaçırmamalıdır, zira Şubat ayı sonrasında bu oyunlar ücretsiz olmayacak. Bir kez indirildikten sonra, bu oyunlar Amazon Prime üyeliği iptal edilse bile kullanıcının hesabında kalacaktır.

Prime Gaming’in Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları

Prime Gaming, Şubat ayında abonelerine şu oyunları sunuyor:

1 Şubat’ta GOG üzerinden Fallout

Fallout
Fallout

1 Şubat’ta Epic Games Store’da Breakout Recharged

Breakout Recharged
Breakout Recharged

8 Şubat’ta yine Epic Games Store’da Missile Command: Recharged

Missile Command: Recharged
Missile Command: Recharged

15 Şubat’ta Legacy Games Code ile Criminal Archives: Alphabetic Murders – Collector’s Edition

Criminal Archives: Alphabetic Murders - Collector's Edition
Criminal Archives: Alphabetic Murders – Collector’s Edition

15 Şubat’ta Amazon Games Uygulaması’nda Tempest 4000

Tempest 4000
Tempest 4000

22 Şubat’ta Amazon Games Uygulaması aracılığıyla Blade Assault

Blade Assault
Blade Assault

Ayın son günü olan 29 Şubat’ta Epic Games Store’da Gravitar: Recharged

Gravitar: Recharged
Gravitar: Recharged

Bu oyunlar, Şubat ayı boyunca belirtilen platformlarda adım adım yayınlanacak.

Fallout, 90’lar CRPG türünün en sevilen oyunlarından biri olarak görülüyor ve henüz bu oyunu denememiş tür veya seri hayranları için kesinlikle tavsiye ediliyor. 2024’te biraz eski kalsa da, oyun hala zengin dünyası, esnek hikaye anlatımı ve kendine has kara mizahı ile takdir topluyor.

Diğer yandan, Şubat ayının ücretsiz oyunlarından Breakout: Recharged, Missile Command: Recharged ve Gravitar: Recharged, Atari Recharged koleksiyonunun birer unsurları. Bu seri, Atari’nin klasik oyunlarına yeni bir bakış açısı getiriyor ve retro oyun severler için Atari 50: The Anniversary Celebration’daki 90’dan fazla klasik oyunu içeren koleksiyon ilgi çekici bir alternatif olabilir.

”Daha Fazla Habere Ulaşmak İçin Tıklayın.”

AirPods Nasıl Güncellenir?

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir