Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 20 Ekim Güncellemesi Yama Notlarıyla Yayında

Valve tarafından yeni bir Counter-Strike 2 güncellemesi, güncellemenin yaptığı her şeyi ortaya çıkaran ve detaylandıran yama notlarıyla birlikte yayınlandı. Yama notları üç satırla sınırlı, bunlardan biri oyunu iyileştirmede uzun bir yol kat edebilecek stabilite iyileştirmeleri, ancak büyük bir denge değişikliği veya yeni içerik görmeyi umarak yama notlarını okuyanlar için çok heyecan verici olmayacak.

Aşağıdaki yama notları sayesinde güncellemenin yaptığı her şeyi biliyor olsak da, güncellemenin dosya boyutunun ne olduğunu bilmiyoruz, bu da yama notlarının çok küçük olduğunu ve dosya boyutunun da muhtemelen küçük olduğunu belirtmek dışında indirmenin ne kadar sürebileceği konusunda çok az fikir verebileceğimiz anlamına geliyor. Bir sonraki güncellemenin ne zaman yayınlanacağına gelince, bir sonraki etli güncellemeyi bir kenara bırakın. Bunu bilmiyoruz. Valve bu bilgiyi açıklamadı.

Yama Notları:

  • Bildirilen sorunların araştırılmasına yardımcı olmak için ekran zaman damgası etiketine daha fazla istemci bilgisi eklendi.
  • GPU UltraWide+ özelliği ile ilgili render sorunu düzeltildi.
  • Kararlılık iyileştirmeleri yapıldı.

Counter-Strike 2 PC’de Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir bir oyun olarak mevcuttur. Şu anda oyunun PS5, Xbox Series S veya Xbox Series X’e geleceğine dair bir bilgi yok.

“Counter-Strike, yirmi yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu tarafından şekillendirilen seçkin bir rekabet deneyimi sunuyor. Ve şimdi CS hikayesinin bir sonraki bölümü başlamak üzere. Bu Counter-Strike 2,” diyor oyunla ilgili resmi bir açıklama. “CS:GO’ya ücretsiz bir yükseltme olan Counter-Strike 2, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik sıçramaya işaret ediyor. Source 2 motoru üzerine inşa edilen Counter-Strike 2, gerçekçi fiziksel tabanlı işleme, son teknoloji ağ oluşturma ve yükseltilmiş Topluluk Atölyesi araçlarıyla modernize edildi. Counter-Strike’ın 1999’da öncülüğünü yaptığı klasik hedef odaklı oynanışa ek olarak Counter-Strike 2 şunları içeriyor: güncellenmiş Premier modu ile tamamen yeni CS Derecelendirmeleri, küresel ve Bölgesel liderlik tabloları, yükseltilmiş ve elden geçirilmiş haritalar, oyunu değiştiren dinamik sis bombaları, tik oranından bağımsız oynanış ve yeniden tasarlanmış görsel efektler ve ses:

 

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir