Eternal Fire, BetBoom Dacha 2023 Elemeleri’ne Mağlubiyet İle Başladı!

Temsilcimiz Eternal Fire bir süredir turnuva oynamıyorken elemelerine davet aldığıBetBoom Dacha 2023 CS2 turnuvası bugün başladı. Temsilcimiz elemelerdeki ilk maçını.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 20 Ekim Güncellemesi Yama Notlarıyla Yayında

Valve tarafından yeni bir Counter-Strike 2 güncellemesi, güncellemenin yaptığı her şeyi ortaya çıkaran ve detaylandıran yama notlarıyla birlikte yayınlandı. Yama.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Steam’de Neredeyse Bir Milyon Olumsuz Yoruma Sahip

Counter-Strike 2 hayranları tarafından iyi karşılanmıyor. Valve oyun dünyasının en saygın şirketlerinden biri. Birkaç on yıl önce Half-Life gibi oyunlar.

Devamını Oku

Valve, Counter:Strike 2 Kullanıcılarını Uyarıyor

Valve, AMD Radeon Anti-Lag+ Kullanıcılarını Counter-Strike 2’de Olası VAC Yasakları Konusunda Uyarıyor   gameishard.gg‘nin global espor yazarlarından Tom Misch’in bugün.

Devamını Oku

Counter-Strike 2’nin Yeni Derecelendirme Sistemi, CS Rating ve Profesyonel Crosshair Kodları

Counter-Strike 2: Yeni Derecelendirme Sistemi, CS Rating ve Profesyonel Crosshair Kodları Açıklandı! Counter-Strike 2, oyunun popülaritesini artırmak ve daha dengeli.

Devamını Oku

CS2 | Elveda ve Merhaba | Counter Strike 2

CS2 | Elveda ve Merhaba     Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe diye bir şarkı sözü var,.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Çok Çok Yakında Yayınlanabilir

Counter-Strike 2 görünüşe göre çok ama çok yakında piyasaya sürülecek. Valve, piyasadaki en saygın video oyun şirketlerinden biridir. Her şekil.

Devamını Oku

Valve, Counter-Strike 2 İçin Ekipman İade Sistemi Duyurdu!

Valve son güncellemeyle birlikte Counter-Strike 2‘ye beklenen bir özelliği ekledi: VALORANT’tan tanıdığımız ekipman iade sistemi. Bought the wrong thing? Meant.

Devamını Oku

5mid Özel: Bülten | 20 Mart – 26 Mart 2023

5mid özel olarak hafta boyunca konuşulan olayları zamanı olmayan ve sektörü takip edemeyenler için derlediğimiz Bülten’e hoş geldiniz! Bülten serimiz,.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Yalnızca PC’ye Özel Olmayabilir!

Counter-Strike 2 PC’ye özel olmayabilir. Counter-Strike 2, 2023 yılında duyurulacak en şaşırtıcı oyunlardan biri. Valve, büyük yeni oyunlar yayınlamamasıyla tanınıyor.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Çıkış Tarihi ve CS2 Hakkında Merak Edilenler

Valve nihayet CS2 tanıtan bir duyuru yaptı. Yaklaşan güncelleme Counter Strike için uzun zamandır bekleniyordu. Güçlü temel mekanikleri, popüler e-spor.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Birlikte Gelecek Tüm Güncelleştirmeler

Valve, resmi web sitesinde Counter-Strike 2 için Sınırlı Test’in başladığını duyurdu. Oyun henüz Steam’de mevcut olmadığından, biraz daha beklememiz gerekecek..

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Test Aşamasına Nasıl Katılabilirim?

Counter-Strike 2 Test aşamasına katılmak isteyenler için heyecan verici bir haber var. Oyunun geliştiricisi Valve, sık sorulan soruların cevaplarını yayınladı..

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Resmen Duyuruldu!

Valve, son derece popüler oyunlarının devamı niteliğindeki Counter-Strike 2 2023 Yazında piyasaya sürüleceğini resmen duyurdu. Duyuruya, oyuncuların bekleyebileceği bazı heyecan verici.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Söylentileri Hız Kazanıyor

Birkaç hafta önce Nvidia sürücüsünden çıkarılan veriler, Valve’ın Source 2 motoru üzerinde yeni bir Counter-Strike: Global Offensive sürümü çıkarmaya yakın.

Devamını Oku

Counter Strike 2 Yolda Olabilir!

Valve, uzun süredir devam eden söylentiler ve sızıntılar sonrasında, Valve şu anda “Counter Strike 2” adı altında bir proje üzerinde.

Devamını Oku