Counter-Strike 2 Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike 2 Yalnızca PC’ye Özel Olmayabilir!

Counter-Strike 2 PC’ye özel olmayabilir. Counter-Strike 2, 2023 yılında duyurulacak en şaşırtıcı oyunlardan biri. Valve, büyük yeni oyunlar yayınlamamasıyla tanınıyor ve büyük ölçüde Steam Deck gibi donanımlar geliştirmeye veya daha önce yayınladığı oyunlar için güncellemeler yayınlamaya odaklanıyor. Bununla birlikte, arada sırada Half-Life gibi büyük bir patlama yayınlıyor: Alyx gibi büyük bir patlama yapıyor. Birkaç hafta önce yeni bir Counter-Strike oyunu söylentileri dolaşmaya başladı ve her ne kadar Counter-Strike: Global Offensive Steam‘de hala inanılmaz derecede popüler olsa da, hayranlar böyle bir şeyin mümkün olduğunu duyduklarına sevinmişlerdi. Şimdi, nihayet gerçekleşiyor.

Insider Gaming tarafından tespit edildiği üzere, Twitter kullanıcısı ve veri analizcisi @aquaismissing Counter-Strike 2’nin mobil cihazlara gelebileceğini gösteren bir kod buldu. Kullanıcı, hem iOS hem de Android‘in seçenek olarak göründüğünü belirtti, ancak bunun sadece Valve’ın oynadığı bir şey mi yoksa somut olarak planlanan bir şey mi olduğunu göreceğiz. Eğer bir şey varsa, bir mobil port muhtemelen bir konsol portunun da söz konusu olmadığını gösterir. Counter-Strike: Global Offensive 2010‘ların başında Xbox 360 ve PS3‘e gelmişti, ancak Xbox One, PS4, PS5 veya Xbox Series X|S için bir sürüm asla ortaya çıkmadı. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini sadece zaman gösterecek, ancak umarız Valve’ın bu merakla beklenen devam oyununu PC’den daha fazla platforma getireceğine güvenebiliriz.

Son yıllarda pek çok büyük franchise mobil cihazlara doğru genişliyor. Telefonlar çok daha güçlü hale geliyor ve daha fazla oyun fırsatı düşünülerek tasarlanıyor. Call of Duty şu anda mobilde en çok öne çıkan serilerden biri ve Warzone’un mobil versiyonuyla saltanatını sürdürecek. Ancak EA, Apex Legends Mobile‘ı kapattığı ve Battlefield‘ın mobil versiyonunu hurdaya çıkardığı için büyük serileriyle mobilden çekiliyor.

Counter-Strike 2 Test Aşamasına Nasıl Katılabilirim?

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir