Counter-Strike İçin En İyi Kulaklıklar

Valve’nin Counter-Strike oyunları başta olmak üzere, FPS oyunlarında kulaklık seçimi oldukça önemli.. İşte espor oyununda üstün olmanızı sağlayacak en iyi.

Devamını Oku

Valve, Counter:Strike 2 Kullanıcılarını Uyarıyor

Valve, AMD Radeon Anti-Lag+ Kullanıcılarını Counter-Strike 2’de Olası VAC Yasakları Konusunda Uyarıyor   gameishard.gg‘nin global espor yazarlarından Tom Misch’in bugün.

Devamını Oku

CS 2, Counter Strike 2, Esporu Hakkında Valve’dan Açıklama!

CS 2, @CounterStrike Twitter hesabından yapılan paylaşım ile VALVE uzun süre sonra oyunlarının profesyonel sahnesine el attı. 2025 yılında başlayacağını.

Devamını Oku

CS2 Güncellemesi – Yeni Test Aşaması Kullanıcıları Ekleniyor!

Bugün heyecan verici bir haberle karşınızdayız. CS2, son güncellemesiyle birlikte test aşamasına yeni kullanıcıları dahil ettiğini duyurdu. Eğer henüz kontrol.

Devamını Oku

Valve, Counter-Strike 2 İçin Ekipman İade Sistemi Duyurdu!

Valve son güncellemeyle birlikte Counter-Strike 2‘ye beklenen bir özelliği ekledi: VALORANT’tan tanıdığımız ekipman iade sistemi. Bought the wrong thing? Meant.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Yalnızca PC’ye Özel Olmayabilir!

Counter-Strike 2 PC’ye özel olmayabilir. Counter-Strike 2, 2023 yılında duyurulacak en şaşırtıcı oyunlardan biri. Valve, büyük yeni oyunlar yayınlamamasıyla tanınıyor.

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Birlikte Gelecek Tüm Güncelleştirmeler

Valve, resmi web sitesinde Counter-Strike 2 için Sınırlı Test’in başladığını duyurdu. Oyun henüz Steam’de mevcut olmadığından, biraz daha beklememiz gerekecek..

Devamını Oku

Counter-Strike 2 Söylentileri Hız Kazanıyor

Birkaç hafta önce Nvidia sürücüsünden çıkarılan veriler, Valve’ın Source 2 motoru üzerinde yeni bir Counter-Strike: Global Offensive sürümü çıkarmaya yakın.

Devamını Oku

Valve Tarafından Steam Deck 2 Açıklaması Geldi

Popüler oyun dağıtım platformu Steam’in arkasındaki şirket olan Valve, birçok hayranın şimdilik geçici olarak Steam Deck 2 olarak adlandırdığı Steam.

Devamını Oku

Counter Strike 2 Yolda Olabilir!

Valve, uzun süredir devam eden söylentiler ve sızıntılar sonrasında, Valve şu anda “Counter Strike 2” adı altında bir proje üzerinde.

Devamını Oku

Gabe “Gaben” Newell Kimdir?

Oyunseverlerin Gaben takma adıyla aşina olduğu, Valve kurucusu ve Steam’in patronu Gabe Newell kimdir? Ayrıntılar haberimizde saklı! Gabe Newell, video.

Devamını Oku

Steam Yaz İndirimleri muhtemelen birkaç gün sonra başlıyor

Bilgisayar oyuncularının dört gözle beklediği Steam Yaz İndirimleri büyük ihtimalle 25 Haziran ile 9 Temmuz arasında gerçekleşecek.

Devamını Oku

Valve sızıntısı CS:GO ve TF2’yi etkileyebilir

CS:GO ve Team Fortress 2 için kullanılan kaynak kodları sızdırıldı ve internette yayımlandı. Peki bu durum ne anlama geliyor?

Devamını Oku

CS:GO önemli değişiklikler içeren bir güncelleme aldı

CS:GO dün gece itibariyle önemli bir güncelleme aldı. Bu güncelleme, Vertigo ve Train’de yapılan ayarlamaların yanında Deagle için de bir.

Devamını Oku

ESL One Cologne 2020, salgın nedeniyle ertelenebilir

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde, ülkeler her geçen gün daha katı önlemler almaya devam ediyor. Almanya, salgın.

Devamını Oku

Son CS:GO güncellemesi Valorant’a karşı mı yapıldı

CS:GO geçtiğimiz günlerde hepinizin hatırlayacağı gibi büyük bir güncelleme aldı. Peki bu güncelleme popüleriteyi Valorant’a kaptırmamak için mi yapıldı?

Devamını Oku